Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pomogą śmiertelnie chorym dzieciom. Piękny gest

Małgorzata Rozenek pochwaliła się, że razem z mężem wspiera fundację, która zapewnia opiekę podopiecznym hospicjum. Internauci są zachwyceni nie tylko działalnością Majdanów, ale również ich stylizacjami.
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ostatnio wspierali Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Para nie poprzestała jednak na tym i włączyła się w kolejne charytatywne działania. Tym razem gwiazdorski duet pomaga w zbiórce pieniędzy dla podopiecznych Fundacji "Pomóż Im".

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan działają charytatywnie 

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na swoim Instagramie, że razem z mężem wspiera kolejne ważne przedsięwzięcie, jakim jest zbiórka pieniędzy z ramienia Fundacji "Pomóż Im" Białostockie Hospicjum dla Dzieci. "Perfekcyjna" zachęcała również, by przy rozliczaniach PIT przelewać 1% właśnie na ten szczytny cel. 

Dziś dzięki pięknej inicjatywie wraz z Radosławem mogliśmy wziąć udział w spotkaniu dla @fundacjapomozim. Fundacja wspiera podopiecznych hospicjum, które pomaga im i ich rodzinom przechodzić ten najtrudniejszy czas w swoich domach. Już rozpoczął się termin rozliczeń finansowych. Serdecznie zachęcamy do przekazania 1% na rzecz tej Fundacji. Tutaj każdy datek ma znacznie - napisała Rozenek. 
 

Internauci chwalą Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana 

Wpis Małgorzaty Rozenek zachwycił internautów, którzy nie szczędzili pochwał i zachwycali się, że Majdanowie wykorzystują swoją popularność, by pomagać innym.

A wy ciągle pomagacie. Jesteście niesamowici. 
Macie wielkie serca.
Wspaniale, jesteście bardzo dobrymi ludźmi. A dobro zawsze wraca - czytamy w komentarzach pod fotografią.

Nie obyło się też bez komplementów dotyczących zdjęcia - Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyglądają wszak według fanów jak zakochani nastolatkowie. 

Ona piękna, piękny on...
Świetnie wyglądacie.
Super z Was para. 

A jak wam podobają się Majdanowie w takiej odsłonie?

AG