Siostra Joanny Kulig zachwyciła elegancką stylizacją na czerwonym dywanie! Justyna Schneider została gwiazdą nowego serialu TVN

Joanna Kulig robi karierę za granicą, a jej siostra w tym momencie błyszczy na polskich salonach. Justynę Schneider będzie można zobaczyć w serialu "Zakochani po uszy". Zobaczcie, jak wyglądała na ściance.

We wtorek odbył się pokaz premierowy nowego serialu TVN "Zakochani po uszy", który pojawi się na antenie już 21 stycznia. W rolach głównych wystąpią: Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr). W obsadzie znalazła się także siostra Joanny Kulig, Justyna Schneider. 

Joanna Kulig może być dumna z siostry

Schneider prezentowała się bardzo elegancko. Obie siostry mają wrodzoną klasę i wcale nie muszą odsłaniać ciała, żeby zachwycać na ściankach. Wystarczy spojrzeć na Justynę. Na premierze pojawiła się w czarnym garniturze, pod którym miała białą bluzkę z koronką pod szyją. Do tego dobrała klasyczne czarne szpilki oraz małą torebkę. Całość uzupełnił delikatny makijaż z mocniej podkreślonymi ustami oraz kok.  

Siostra Joanny Kulig na ściance. Zobacz zdjęcia >>>>>>

Justyna jest młodsza od sławnej siostry o trzy lata. Urodziła się w Krynicy-Zdroju w 1985, a w 2010 skończyła w Warszawie studia teatralne. Co ciekawe, to właśnie Justyna pierwsza zakochała się w aktorstwie: już w szkole lubiła grać w przedstawieniach. Joanna w tym czasie wolała śpiewać. Rozgłos przyniósł jej serial kryminalny "Nowa", w którym wcieliła się w rolę młodej, rozpoczynającej karierę policjantki. Wtedy to Justyna Schneider (kiedyś Kulig) zdecydowała się zmienić nazwisko. Zrobiła to, gdyż nie chciała, aby mylono ją z siostrą.

Naszym zdaniem Justyna Schneider zachwyciła na ściance. A Wam jak się podoba?

AW

Więcej o:
Komentarze (13)
Siostra Joanny Kulig zachwyciła elegancką stylizacją na czerwonym dywanie
Zaloguj się
 • Gość: spryciula

  Oceniono 5 razy 3

  No masz ci los. Teraz siostra kuje żelazo póki gorące...

 • Gość: Tomasz

  Oceniono 6 razy 2

  PIĘKNA KOBIETA ! Od dawna mi się podobała,jeszcze od czasów "Plebani" czy "Los Numeros".Moim zdaniem ładniejsza od siostry.pozdrawiam Panią serdecznie Pani Justyno.

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy -1

  a szwagier józek co ze szwagrem józkiem również uroczym a zwłaszcza po pijaku.

 • Moni Rok

  Oceniono 7 razy -1

  Co Wy macie jakis kontrakt z ta Kulig podpisany? Tak na sile wciskac nam codziennie ta kobite. Szacunek dla Pani Aktorki ,ale juz troche zaczyna mdlic od nadmiaru.

 • Gość: XXXL

  Oceniono 7 razy -1

  Siostra to do Nicole Kidman trochę podobna. Ale osobiście nie kojarzę jej wcale

 • Gość: Ania

  Oceniono 18 razy -2

  A kiedy będą zdjęcia stryjenki i prababci Joanny Kulig???juz nie mogę się doczekać! !!

 • Gość: Modaa

  Oceniono 7 razy -5

  O czym tu pisac....kolejny glupkowaty pomysl....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX