Siostra Joanny Kulig zachwyciła elegancką stylizacją na czerwonym dywanie! Justyna Schneider została gwiazdą nowego serialu TVN

Joanna Kulig robi karierę za granicą, a jej siostra w tym momencie błyszczy na polskich salonach. Justynę Schneider będzie można zobaczyć w serialu "Zakochani po uszy". Zobaczcie, jak wyglądała na ściance.

We wtorek odbył się pokaz premierowy nowego serialu TVN "Zakochani po uszy", który pojawi się na antenie już 21 stycznia. W rolach głównych wystąpią: Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr). W obsadzie znalazła się także siostra Joanny Kulig, Justyna Schneider. 

Zobacz wideo

Joanna Kulig może być dumna z siostry

Schneider prezentowała się bardzo elegancko. Obie siostry mają wrodzoną klasę i wcale nie muszą odsłaniać ciała, żeby zachwycać na ściankach. Wystarczy spojrzeć na Justynę. Na premierze pojawiła się w czarnym garniturze, pod którym miała białą bluzkę z koronką pod szyją. Do tego dobrała klasyczne czarne szpilki oraz małą torebkę. Całość uzupełnił delikatny makijaż z mocniej podkreślonymi ustami oraz kok.  

Siostra Joanny Kulig na ściance. Zobacz zdjęcia >>>>>>

Justyna jest młodsza od sławnej siostry o trzy lata. Urodziła się w Krynicy-Zdroju w 1985, a w 2010 skończyła w Warszawie studia teatralne. Co ciekawe, to właśnie Justyna pierwsza zakochała się w aktorstwie: już w szkole lubiła grać w przedstawieniach. Joanna w tym czasie wolała śpiewać. Rozgłos przyniósł jej serial kryminalny "Nowa", w którym wcieliła się w rolę młodej, rozpoczynającej karierę policjantki. Wtedy to Justyna Schneider (kiedyś Kulig) zdecydowała się zmienić nazwisko. Zrobiła to, gdyż nie chciała, aby mylono ją z siostrą.

Naszym zdaniem Justyna Schneider zachwyciła na ściance. A Wam jak się podoba?

AW

Więcej o: