Chris Pratt zaręczył się z córką Arnolda Schwarzeneggera. Była żona skomentowała

Chris Pratt długo nie smucił się po rozwodzie z Anną Faris. Córka Arnolda Schwarzeneggera - Katherine Schwarzenegger - właśnie została jego nową narzeczoną.

Chris Pratt i Anna Faris byli małżeństwem 8 lat. Kiedy w 2017 roku ogłosili rozstanie, fani nie mogli w to uwierzyć - tworzyli jedną z ukochanych par Hollywood, wychowywali 5-letniego synka. Półtora roku jednak minęło i Chris Pratt już znalazł pocieszenie w ramionach nowej wybranki. Została nią Kathrine Schwarzenegger, córka Arnolda Schwarzeneggera.

Zobacz wideo

Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger ogłosili zaręczyny

Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger spotykają się, jeśli wierzyć plotkom, od czerwca 2018 roku. 14 stycznia aktor poinformował fanów na Instagramie o zaręczynach.

 
Słodka Katherine, tak się cieszę, że powiedziałaś "tak"! Nie mogę się doczekać, aż Cię poślubię. Jestem dumny z tego, że żyjemy w zgodzie z wiarą. Oto my! - napisał Chris Pratt.

Chris Pratt znany jest w mediach społecznościowych ze swojej miłości do chrześcijaństwa. Często przywołuje cytaty z Biblii i, podobnie jak nowa wybranka jego serca, jest praktykującym katolikiem.

Anna Faris komentuje nowy związek Chrisa Pratta

Anna Faris, była żona Chrisa Pratta, postanowiła skomentować jego zaręczyny z Katherine Schwarzenegger:

Tak się cieszę z waszego szczęścia! Gratulacje! - napisała w komentarzu pod postem na Instagramie.

Anna Faris rzeczywiście może pisać całkiem szczerze, bowiem i jej udało się po rozwodzie ułożyć sobie życie na nowo z nowym partnerem. Aktorka jest teraz z Michaelem Barrettem.

MAW