Selena Gomez po długiej przerwie na leczenie wróciła na Instagram. Opublikowała zdjęcia i poruszający wpis

Selena Gomez po kilkumiesięcznej przerwie w końcu powraca do mediów społecznościowych. Gwiazda zamieściła trzy fotografie, które opatrzyła wzruszającym wpisem. Wreszcie odzyskuje siłę do życia!

Selena Gomez ma za sobą naprawdę trudny i bolesny okres. Wielu fanów młodej gwiazdy miało spore powody do zmartwień, ponieważ również i miniony rok nie był dla niej łaskawy. Wnioskujemy to, patrząc chociażby na burzliwe życie prywatne wokalistki. Przypomnijmy, że Selena na początku ubiegłego roku ponownie widywana była u boku swojej dawnej miłości, Justina Biebera. Media rozpisywały się na temat ich relacji, by jednak już kilka tygodni później poinformować, że wokalista spotyka się z Hailey Baldwin. Później był głośny ślub i niezliczona ilość miłosnych wyznań. To wszystko odbiło się na Selenie, która trafiła do szpitala psychiatrycznego z powodu nawrotu depresji, na którą cierpi od 5 lat. Dodajmy, że było to również związane z toczeniem rumieniowatym, który dodatkowo nasila stany lękowe. To wówczas wokalistka wycofała się z życia publicznego, a przy tym także i z mediów społecznościowych. Jednak po upływie ponad trzech miesięcy nadszedł czas na jej wielki powrót. Selena znów jest aktywna na Instagramie!

Zobacz wideo

Selena Gomez wróciła na Instagram. Wzruszające słowa gwiazdy

Wpis, który zapowiadał przerwę od social mediów, pojawił się na profilu Seleny dokładnie 24 września ubiegłego roku. Od tamtej pory fani gwiazdy nie mogli doczekać się momentu, w którym ponownie zobaczą swoją ukochaną idolkę w sieci. W końcu więc się doczekali! Gomez powróciła na Instagram 14 stycznia, publikując tym samym aż trzy analogowe fotografie. Do wpisu dołączyła poruszające słowa. 

Minęło trochę czasu, odkąd mieliście ode mnie jakieś wieści, ale chciałam życzyć wszystkim szczęśliwego nowego roku i podziękować za Waszą miłość i wsparcie. Ostatni rok był zdecydowanie rokiem autorefleksji, wyzwań i rozwoju. To zawsze wyzwania pokazują, kim jesteś i co potrafisz przezwyciężyć. Zaufajcie mi, to nie jest łatwe, ale jestem dumna z tego, kim się stałam i cieszę się z nadchodzącego roku. Kocham Was wszystkich - czytamy.

Post już 12 godzin później cieszył się w sieci ogromną popularnością. Na tę chwilę polubiło go ponad 6 mln użytkowników, którzy byli wprost zachwyceni powrotem Seleny.

Jak dobrze Cię widzieć!
Tęskniliśmy!
Jestem z Ciebie taka dumna - piszą internauci.
 

Myślicie, że tym razem Selena już na stałe powróci do social mediów? Mocno trzymamy za nią kciuki!

DH

Więcej o: