Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski odnowili przysięgę małżeńską! "Towarzyszyły im dzieci, byli szczęśliwi"

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski udali się do kościoła w Żyrardowie, by odnowić przysięgę małżeńską. W tym ważnym momencie były z nimi dzieci.
Zobacz wideo

Niektórzy twierdzą, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki, a inni są zdania, że stara miłość nie rdzewieje. Do tej drugiej grupy z pewnością należą Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski. Jeszcze niedawno w mediach pojawiały się informacje dotyczące rozpadu ich związku, tymczasem dowiedzieliśmy się, że piosenkarka i jej mąż odnowili przysięgę!

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski odnowili przysięgę małżeńską

27 kwietnia 2017 piosenkarka oznajmiła, że wraz z mężem zdecydowali się na separację. Jednak w maju ubiegłego roku pojawiła się informacja, że małżonkowie dali sobie jeszcze jedną szansę. Wszystko wskazuje na to, że układa się między nimi bardzo dobrze, bo zdecydowali się odnowić przysięgę małżeńską.

Pod koniec roku Justyna i Maciej zjawili się w kościele Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie. Kiedy ksiądz zaprosił przed ołtarz pary, które chcą odnowić swoją przysięgę, pani Justyna wraz z mężem podeszli z pozostałymi parami. Później towarzyszyły im dzieci. Wyglądali na bardzo szczęśliwych - donosi informator Plotka.

Zakochani wypowiedzieli też specjalną formułkę, która jest niezbędna, kiedy małżonkowie chcą odnowić złożoną przed laty przysięgę.

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski

Justyna i Maciej wzięli ślub w 2000 roku. Małżonkowie mają troje dzieci: Leona, Stanisława i Helenę.

Gratulujemy "młodej starej parze"! :)

KS

Więcej o: