Księżna Camilla chce się rozwieść z księciem Karolem, bo ten jest... gejem?! Mają świadczyć o tym dwie sytuacje z przeszłości

Książę Karol rozwodzi się z księżną Camillą - takie informacje niedawno do nas dotarły. Przyczyną ma być podobno orientacja syna królowej Elżbiety II.
Zobacz wideo

Kilka dni temu zagraniczne media donosiły, że książę Karol i księżna Camilla rozwodzą się. Swoje sprawy mają załatwiać po cichu, w cieniu ciąży Meghan Markle. Według australijskiego tabloidu "New Idea", już złożyli papiery rozwodowe i czekają tylko na oficjalne ogłoszenie rozstania.

Zobacz:  Książę Karol i księżna Camilla rozwodzą się? Analizujemy plotki i fakty zbierane przez lata

Książę Karol i księżna Camilla rozwodzą się?

Brytyjska prasa rozpisuje się o prawdopodobnych przyczynach ich rozstania. W dzienniku "The Sun" pojawiły się spekulacje, że książę Karol jest gejem! Przez lata miał ukrywać swoją orientację. Przypomnijmy, że już w przeszłości dochodziły słuchy, że książę Karol spotykał się z mężczyznami. W 2000 roku rozpisywano się o gejowskim filmie pornograficznym z jego udziałem. Księcia w jednoznacznej sytuacji miał przyłapać i nagrać wieloletni służący jego matki, podkochujący się w Karolu George Smith. Mężczyzna jednak szybko przestał się wypowiadać w tej sprawie. Czyżby rodzina królewska maczała w tym palce?

Księżna Camilla i książę Karol rozwodzą się?Księżna Camilla i książę Karol rozwodzą się? REX/Shutterstock/EAST NEWS

Potwierdzić homoseksualizm miała też jego żona! Księżna Camilla miała wyznać w jednym z wywiadów, że ślub księcia Karola z księżną Dianą był jedynie przykrywką. Dodała też, że miał trzech potajemnych kochanków. Jak na razie rodzina królewska milczy w tej sprawie. Jednak dość odważne spekulacje prasy mogą zdenerwować królową. Myślicie, że rodzina królewska wreszcie skomentuje doniesienia o rzekomym rozwodzie księcia Karola z księżną Camillą?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.