To już pewne. Lara Gessler rozwodzi się z mężem! Wreszcie poznaliśmy prawdziwy powód

Lara Gessler rozwodzi się z mężem, Pawłem Ruczem. Dlaczego się rozstali? Znajomy małżonków wyznał, jaki był powód rozpadu ich małżeństwa.
Zobacz wideo

Pod koniec zeszłego roku Lara Gessler podjęła poważną decyzję i rozstała się z mężem. Pomimo tego, że oboje deklarowali, że są w sobie zakochani, ich małżeństwo trwało zaledwie rok i cztery miesiące. "Super Express" dowiedział się, dlaczego zdecydowali się na rozwód.

Lara Gessler i Paweł RuczLara Gessler i Paweł Rucz KAPIF

Lara Gessler rozwodzi się z mężem

Nie jest tajemnicą, że to Lara była w tym związku osobą, która utrzymywała dom. Prowadzi swoje biznesy, rozwija się. Jej mąż, który jest barmanem, ostatnio musiał szukać nowej pracy. Znajomi pary od samego początku widzieli, że pochodzą oni z dwóch różnych światów, jednak zakochani się tym nie przejmowali. Milczeli, bo córka Magdy Gessler była naprawdę szczęśliwa.

Od początku widzieliśmy, że oni do siebie nie pasują. Nikt jednak Larze tego nie mówił, bo ona go bardzo kochała, ufała, chciała z nim być do końca życia. Ale chciała mieć u boku męża, który ją wspiera, dba o nią, z którym może tworzyć rodzinę. Rzeczywistość okazała się mniej kolorowa. W końcu postanowili się rozstać, ale w zgodzie, bez prania brudów – zdradził w "SE" znajomy pary.

Zobacz też: GORĄCY PIĄTEK: Lara Gessler coraz chętniej odsłania ciało w sieci i na ściankach. Ostatnio pokazała się nago!

Lara i Paweł od jakiegoś czasu już nie mieszkają razem. Jak dowiadujemy się z "SE", małżonkowie chcą spokojnie się rozejść i chcą, żeby wszystko odbyło się na pierwszej rozprawie:

Wbrew temu co się mówi, para nie miała intercyzy, bo Lara ufała i kochała Pawła. Ale nie chcą toczyć wojny przed sądem ani w mediach, bo nadal się szanują - dodał.

Sądząc po tym, że oboje nie komentują swojego rozwodu, możemy się spodziewać, że rozstaną się z klasą i bez medialnego szumu.

AW

Więcej o:
Komentarze (77)
Lara Gessler rozwodzi się z mężem. Wreszcie poznaliśmy prawdziwy powód ich rozstania
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 142 razy 104

  Po pierwsze - nikt nie wie jaki był powód rozstania poza samymi małżonkami.
  Po drugie - kobieta która ma klasę nie obnaża się publicznie, nie epatuje nagością. Brak klasy.
  Po trzecie- nie każdemu mężczynie pasuje taki publiczny kobiecy ekshibicjonizm i wcale się nie dziwię.
  Po czwarte- to że mężczyzna chwilowo nie ma pracy czy nie jest zamożnym biznesmenem, to nie powód do rozwodu.
  Po piąte- po co był ten cyrk ze ślubem? I niech nie wciskają kitu o miłości, bo ludzie którzy naprawdę się kochają to nie biorą rozwodu w tak krótkim czasie.
  Po szóste- moim zdaniem Lara nadaje się na skandalistkę a nie na Żonę. Ma to po matce.

 • oczy_argusa

  Oceniono 106 razy 74

  Lara Gessler i klasa... Żart?

 • Gość: haha

  Oceniono 81 razy 63

  aha, to dlatego Larunia ostatnio włóczyła się po ściankach i imprezach typu otwarcie szaletu czy urodziny rajstop, za każdym razem coraz bardziej obnażając ciało w kieckach bez gustu?
  bo "go kochała i chciała z nim stworzyć rodzinę"? no to wszystko jasne,
  niezawodny "znajomy pary" świetnie to wytłumaczył

 • Gość: robertos27

  Oceniono 52 razy 42

  Po prostu, młoda uległa perswazjom swojej matki, że jej przyszłością jest celebryctwo. A do wizerunku celebrytki mąż-barman, do tego nie mający chęci na podobną drogę życiową, nie pasuje. Pewnie podobny powód był w przypadku Rozenkowej. Były mąż nie chciał robić cyrku ze swojego życia więc Gonia znalazła nowego, idealnego błazna. Tak to działa.

 • Gość: Bbbb

  Oceniono 41 razy 37

  Po AE komuś sodówa poszla w łeb .... Znaczy została gwiazdą z gola d... Haha

 • Gość: asia

  Oceniono 40 razy 32

  Dla mnie to jej mąż wykazuje klasę, o ona prostaczka i bez klasy...Od kiedy to kasa definiuje klasę ?

 • Gość: der sturmer

  Oceniono 32 razy 24

  Jakby moja baba obściskiwała się na wizji z obcym typem oraz wrzucała do sieci nagie zdjęcia to też bym ją zostawił. Nie warto marnować sobie życia z takimi rurami o paskudnym charakterze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX