Najbogatszy człowiek świata ogłosił rozstanie z żoną, dzień później wyciekły jego SMS-y do kochanki. To może być najdroższy rozwód w historii!

Jeff Bezos jest najbogatszym człowiekiem świata, ale już wkrótce jego majątek może się znacznie uszczuplić. Twórca Amazona po 25 latach rozwodzi się z żoną, a miejsce u jego boku zajęła już nowa wybranka.

Jeff Bezos, założyciel Amazona i posiadacz 137 miliardów majątku, rozwodzi się. Najbogatszy człowiek świata przez 25 lat był związany z MacKenzie Bezos, z którą wychowuje czworo dzieci (jedno z pierwszego małżeństwa kobiety). Informację o rozstaniu potwierdził na Twitterze. 

Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że na siebie trafiliśmy i wdzięczni za każdy rok naszego małżeństwa. Nawet gdybyśmy wiedzieli, że rozstaniemy się po 25 latach, niczego nie zrobilibyśmy inaczej - napisał. 

Już teraz mówi się, że rozwód Bezosa może może być najdroższym w historii. MacKenzie ma szansę otrzymać nawet połowę majątku męża, czyli 68,5 miliarda dolarów, co uczyniłoby z niej najbogatszą kobietę świata. 

Jeff Bezos, MacKenzie BezosJeff Bezos, MacKenzie Bezos Evan Agostini / AP

Jeff Bezos od miesięcy miał romans

Obok kwestii finansowej kontrowersje budzi jeszcze jeden fakt. Zaledwie dzień po ogłoszeniu rozstania do sieci wyciekły sms-y Bezosa z Lauren Sánchez, amerykańską dziennikarką, prezenterką i producentką telewizyjną. Ich treść jednoznacznie wskazuje na to, że para od co najmniej ośmiu miesięcy miała ze sobą romans.

Chcę cię mocno objąć, całować twoje usta. Kocham Cię - brzmi treść jednej z wielu wiadomości miliardera do Sanchez.

LAUREN SANCHEZ - ZDJĘCIA >>>

W posiadanie osobistej korespondencji wszedł amerykański tabloid The National Enquirer, który utrzymuje, że obok wyznań miłości Bezos wysyłał Sanchez swoje nagie zdjęcia. 

Są na tyle odważne, że nie odważymy się ich publikować.

49-letnia Lauren Sanchez jest zamężna. W 2005 roku wyszła za Patricka Whitesella, agenta gwiazd Hollywood. Ich ślub był głośnym wydarzeniem towarzyskim, którego organizacja kosztowała ponad 2 miliony dolarów. Z Whitesellem Sanchez ma dwoje dzieci: 12-letniego Evana i 10-letnią Ellę. Wychowuje też 17-letniego Nikko z poprzedniego związku. 

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.