Oświadczyny na premierze filmu "Underdog". Znany aktor poprosił swoją ukochaną o rękę. Tego nikt się nie spodziewał

Nieoczekiwany zwrot akcji podczas premiery filmu "Underdog". Tomasz Mandes poprosił swoją ukochaną o rękę. Ewa Lewandowska od razu się zgodziła.

We wtorek w warszawskim Multikinie odbyła się premiera filmu "Underdog". Fabuła przedstawia historię zawodników MMA. W rolach głównych występują Eryk Lubos, Mamed Chalidow i Aleksandra Popławska.

Oświadczyny na premierze filmu "Undergod"

Jeszcze zanim film został wyświetlony na wielkim ekranie, aktorzy i pozostałe osoby związane z produkcją zostały wywołane na środek sali kinowej. Wtem doszło do sytuacji, której kompletnie nikt się nie spodziewał. Nikt, poza Tomaszem Mandesem. Aktor wykorzystał wyjątkową chwilę i... oświadczył się swojej ukochanej! Ewa Lewandowska bez wahania odpowiedziała: Tak!

Zobacz wideo

Zakochani rzucili się sobie w ramiona, a cała sala zaczęła wiwatować. Scena jak z romantycznego filmu! Tę wyjątkową chwilę uwieczniła na swoim Instastory między innymi Karolina Szostak.

Takich oświadczyn nie da się zapomnieć. Brawa dla aktora za pomysł i odwagę!

Tomasz Mandes - kim jest?

Tomasz Mandes ma na swoim koncie role w takich filmach, jak: "Dywizjon 303. Historia prawdziwa", "Chaos" i "Wrota Europy". Wystąpił też w "Pierwszej miłości", "Barwach szczęścia", "Magdzie M.", Komisarzy Alexie"  i "Plebanii". 

Obecnie jest znany z roli detektywa Tomasza Orlika w serialu "Malanowski i Partnerzy". Od marca 2017 współprowadzi program "Dzień dobry, Polsko" na TVP

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.