Paszporty Polityki rozdane. Wśród laureatów Joanna Kulig. Nie obyło się bez wpadki organizatorów

Joanna Kulig została nagrodzona Paszportem "Polityki" w kategorii "Film". W trakcie wręczania nagrody doszło do wpadki.

Za nami gala wręczenia tegorocznych Paszportów "Polityki". Wśród laureatów  26. edycji znalazła się między innymi Joanna Kulig, nominowana w kategorii "Film". Jak powszechnie wiadomo, kariera polskiej aktorki nabrała w ostatnich miesiącach niesamowitego rozpędu. Joasią zachwyca się już nie tylko Polska, lecz także i cały świat. Niestety, podczas wręczania nagrody, organizatorzy gali zaliczyli wpadkę

Zobacz wideo

Joanna Kulig z Paszportem Polityki - wpadka

Joanna Kulig przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych. Aktorka nie mogła więc osobiście odebrać nagrody, dlatego na scenie pojawiła się Agata Kulesza, która w imieniu Joasi podziękowała za wyróżnienie. Do wpadki doszło jednak na chwilę przed wejściem Kuleszy na scenę.

Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że sukcesy Kulig są na tę chwilę niezliczone. Gwiazda podbija Hollywood, a w mediach nie cichną głosy, jakoby Joanna miała znaleźć się na krótkiej liście osób nominowanych do tegorocznych Oscarów za najlepszą rolę żeńską. Niestety, okazuje się, że te bezapelacyjne fakty nie przemówiły do organizatorów gali, którzy w trakcie transmisji krótkiego spotu, opisującego nominowanych w kategorii "Film", skoncentrowali się na czymś zupełnie innym. Otóż lektor pokusił się o stwierdzenie, że jednym z osiągnięć Kulig jest... seksapil. 

Przyciąga uwagę charakterystycznym sposobem poruszania, miękkim, lekko zachrypniętym głosem i  seksapilem - mówił lektor.
 

Przyznacie, że to dość zaskakujące. Joasia, która jeszcze całkiem niedawno otrzymała Europejską Nagrodę Filmową za swoją spektakularną rolę Zuli w filmie "Zimna Wojna", wyróżnia się przede wszystkim talentem, a nie seksapilem. 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.