Znany projektant skrytykował stylizację Joanny Kulig ze Złotych Globów. "Jej kreacje są bardzo ciężkie". Potem jednak zmienił zdanie

Piotr Sałata, projektant i uczestnik programu "Ameryka Express", skrytykował ostatnią stylizację Joanny Kulig z gali rozdania Złotych Globów.

W ostatnim roku Joanna Kulig wyrosła na jedną z największych polskich gwiazd. Rolą Zuli w "Zimnej Wojnie" Pawła Pawlikowskiego zachwyciła nie tylko Polaków, ale cały świat. Aktorka otrzymała Europejską Nagrodę Filmową w kategorii "Aktorka roku", znalazła się na okładce francuskiego "Elle", ma na swoim koncie także sesję zdjęciową dla "Vanity Fair" i wywiad dla amerykańskiego "Vogue'a". Aktorkę typuje się nawet do nominacji do Oscara.

To jednak nie wszystko, gdyż w życiu Joasi sukces goni kolejny sukces. Kulig otrzymała zaproszenie na after party po tegorocznej edycji wręczenia Złotych Globów. 

Joanna Kulig na after party po Złotych Globach

Na czerwonym dywanie aktorka pojawiła się w spektakularnej sukni od Caroliny Herrery. Sięgająca do samej ziemi kreacja bogata w cekiny podkreśliła sporej wielkości już ciążowy brzuch gwiazdy.

JOANNA KULIG NA GALI ROZDANIA ZŁOTYCH GLOBÓW. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

W mediach społecznościowych nie brakowało zachwytów, jednak, jak się okazuje, jej stylizacja nie każdemu przypadła do gustu. Aktorkę publicznie skrytykował Piotr Sałata, projektant marki Thecadess, który szerszemu gronu dał się poznać jako kompan Lary Gessler w programie "Ameryka Express".

Piotr Sałata krytykuje stylizację Joanny Kulig

Mężczyzna wytyknął jej, że w swoich stylizacjach gwiazda nie odsłania dekoltu.

Asia Kulig jest teraz o tyle w trudnej sytuacji, że jest w mocno zaawansowanej ciąży, do tego zawsze była posiadaczką dużego biustu, a teraz jest on jeszcze większy. Wtedy należy odsłonić dekolt, dzięki któremu zachowuje się proporcje. Im więcej pokażemy ciała, tym stylizacja wydaje się lżejsza - ocenił Sałata w rozmowie z portalem "Plejada".

Jego zdaniem aktorka nie akceptuje swojego dużego biustu.

Kreacje Joasi są bardzo ciężkie, mocno zabudowane pod samą szyję. Ona chyba lubi zabudowane stylizacje, być może ma problem z dużym biustem i próbuje go ukryć, a moim zdaniem to jest błąd. To przecież jej atut! - podkreślał.

Mimo wcześniejszej krytyki, ostatecznie, "biorąc pod uwagę zaawansowaną ciążę aktorki", całokształt ocenił na plus.

W sytuacji ciąży, myślę,  jej stylizacje są w porządku - zakończył przewrotnie.

Co myślicie o tej wypowiedzi projektanta? Miał rację?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>