Agnieszka Radwańska odłożyła rakietę, by wkroczyć na parkiet Polsatu. Wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami"!

Agnieszka Radwańska znalazła się wśród uczestników, którzy wezmą udział 9. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Tenisistka okaże się największą sensacją?

Gdy w połowie listopada media obiegła informacja, że Agnieszka Radwańska kończy swoją sportową karierę, wielu nie kryło zaskoczenia. Już chwilę później fani zaczęli spekulować, jakoby jednym z powodów tej decyzji, miała być ciąża byłej już tenisistki. Okazuje się jednak, iż w najbliższym czasie Agnieszka prawdopodobnie nie powita na świecie dziecka, gdyż jak donosi portal Pudelek.pl, Radwańska wkrótce zatańczy na parkiecie Polsatu w programie "Taniec z Gwiazdami"

Zobacz wideo

"Taniec z Gwiazdami". Agnieszka Radwańska wystąpi w programie

Jak dowiedział się Pudelek.pl, Agnieszka Radwańska ma być największą gwiazdą zbliżającej się edycji. 

Będzie niewątpliwie największą gwiazdą i wzbudzi dużo emocji. Wszyscy w produkcji są zachwyceni, że udało się przekonać taką osobowość do udziału - wyznaje informator Pudelka.

Z pewnością Agnieszka Radwańska swoim udziałem w tanecznym show da się poznać widzom z zupełnie innej strony. Liczymy w związku z tym na sporo emocji. Czy ta wiadomość przebije jednak fakt, iż w programie pojawi się także Justyna Żyła? Skład najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" zapowiada się niezwykle ciekawie.

 

Będziecie oglądać? 

DH