Joanna Kulig na after party po rozdaniu Złotych Globów. W zaawansowanej ciąży wygląda przepięknie!

Joanna Kulig pojawiła się na after party po uroczystej ceremonii rozdania Złotych Globów. Dzień wcześniej wzięła udział w przyjęciu BAFTA Tea Party. Aktorka ponownie błyszczała wśród największych gwiazd Hollywood.

Joanna Kulig nie przestaje zachwycać. Obecnie polska aktorka przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie sukcesywnie promuje najnowszą produkcję Pawła Pawlikowskiego pt. "Zimna Wojna". Przypomnijmy, że Kulig w filmie wcieliła się w rolę Zuli, za którą rolę całkiem niedawno otrzymała Europejską Nagrodę Filmową w kategorii "aktorka roku". To jednak nie wszystko, gdyż w życiu Joasi sukces goni kolejny sukces. Okazuje się, że Joanna Kulig otrzymała zaproszenie na after party po tegorocznej edycji wręczenia Złotych Globów. Dzień wcześniej pojawiła się również na prestiżowej gali BAFTA Tea Party w Los Angeles, gdzie miała okazję spotkać się m.in. z odtwórczynią roli królowej Elżbiety II w serialu Netflixa "The Crown", Claire Foy.

Zobacz wideo

Joanna Kulig na after party po Złotych Globach 2019

Joanna Kulig pojawiła się na czerwonym dywanie w spektakularnej sukni od Caroliny Herrery. Sięgająca do samej ziemi kreacja podkreśliła sporej wielkości już ciążowy brzuch gwiazdy. Należy przyznać, że aktorka prezentowała się pięknie. Klasyczna suknia wypełniona mnóstwem błyszczących elementów, imitujących kwiaty, wprawia w zachwyt. Do tego ten szykowny kok.

JOANNA KULIG - ZŁOTE GLOBY 2019 i BAFTA TEA PARTY - ZDJĘCIA >>>

Joanna Kulig na przyjęciu BAFTA Tea Party

Dzień wcześniej Joanna Kulig wzięła udział w przyjęciu BAFTA Tea Party, gdzie miała na sobie elegancką, czarną suknię pełną srebrnych zdobień w postaci niewielkich kryształów. Do kreacji dobrała również srebrne czółenka, niewielką torebkę oraz duże kolczyki. Ciekawy element całej stylizacji stanowiła także czarna opaska na włosach. Uwagę przykuł rozświetlony makijaż, który podkreślił piękne, niebieskie oczy aktorki. 

Joanna Kulig wymieniana jest wśród aktorek, które już wkrótce mogą znaleźć się na krótkiej liście nominowanych do tegorocznego Oscara za najlepszą rolę żeńską. Jednak warto w tym miejscu zaznaczyć, że film "Zimna Wojna" nie otrzymał ani jednej nominacji do Złotych Globów, które traktowane są jako najlepsza wskazówka co do tego, kto zdobędzie Oscara. Mimo to mocno trzymamy kciuki! 

DH