Lara Gessler jednak rozstała się z mężem? "Fakt": Nie pasował do świata pełnego bogactwa i gwiazd

Lara Gessler jest obecnie jednym z najgłośniejszych nazwisk show-biznesu. Niestety, sława odbiła się na jej życiu prywatnym. Jak dowiedział się "Fakt", celebrytka rozstała się z mężem.

Zdjęcia na ściankach, regularne relacje z imprez na Instagramie. Wreszcie udział w hicie TVN "Ameryka Express". Nic dziwnego, że Lara Gessler cieszy się coraz większym zainteresowaniem mediów, które bacznie przyglądają się jej życiu. Jeszcze do niedawna córka Magdy Gessler chętnie publikowała w mediach społecznościowych zdjęcia swojego męża, Pawła Rucza. Jednak ostatnio na próżno szukać tam ich wspólnych fotografii.

Lara Gessler rozstała się z mężem?

Już od jakiegoś czasu plotkowano, że związek Lary Gessler i Pawła Rucza przeżywa kryzys. Pisaliśmy o tym jako pierwsi. Według informacji "Faktu" para rozstała się pod koniec 2018 roku.

Zobacz wideo

Mąż Lary Gessler jest rozczarowany związkiem?

Córka restauratorki zdecydowała się spędzić Nowy Rok na słonecznej Sycylii, gdzie wyjechała razem z rodziną. Niestety, zabrakło tam najważniejszej osoby - męża Lary Gessler. Końcówkę roku Paweł spędził ze znajomymi najprawdopodobniej w Bieszczadach, czym pochwalił się na swoim InstaStory.

Paweł RuczPaweł Rucz Instagram/@paw.rutz

Według informacji tabloidu, Rucz miał już dość wystawnego życia Lary. Mężczyzna wyprowadził się z domu w listopadzie i zamieszkał u znajomych.

W ich związku nie układało się od dawna. W końcu w połowie listopada postanowili się rozstać – powiedział "Faktowi" znajomy pary.

Jeszcze do niedawna Lara Gessler trzymała się z dala od show-biznesu - w przeciwieństwie do matki, Magdy Gessler Jednak ostatnie miesiące dodały jej wiatru w żagle. 30-latka jest obecnie rozchwytywana przez wszystkich. W pewnym momencie Paweł miał sobie uświadomić, że ich plany życiowe znacznie się różnią.

Nie pasował do świata Lary pełnego bogactwa i gwiazd. On jest skromnym barmanem i zaczął się źle czuć w cieniu znanej żony. Narzekał, że po udziale w "Ameryce Express" Lara bardzo się zmieniła. Zapragnęła być gwiazdą, chociaż kiedyś gardziła sławą. Woda sodowa uderzyła jej do głowy! – dodał rozmówca tabloidu.

Jak myślicie, uda się im jeszcze uratować małżeństwo?

AD

Więcej o: