Wpadka Polsatu na Gali Mistrzów Sportu. Sytuacja miała miejsce podczas wypowiedzi Kamila Stocha. Fani oburzeni: Wstyd i żenada!

Podczas Gali Mistrzów Sportu Polsat uciął wypowiedź Kamila Stocha. Widzom się to nie spodobało. Teraz rozżaleni piszą, co myślą o całej sytuacji.

Sobotni wieczór należał do polskich sportowców. To właśnie wtedy odbyła się Gala Mistrzów Sportu, którą widzowie mogli obejrzeć na Polsacie. Niestety nie obyło się bez wpadek. Największą, o którą widzowie mają żal, było przerwanie wypowiedzi Kamilowi Stochowi.

Zobacz wideo

Polsat uciął wypowiedź Kamila Stocha

W tym roku zaszczytny tytuł Sportowca Roku przypadł Bartoszowi Kurkowi. Drugie miejsce zajął Kamil Stoch. Skoczek nie mógł osobiście pojawić się na gali i odebrać nagrody. Zrobiła to za niego jego piękna żona - Ewa Bilan-Stoch

Widzowie mogli usłyszeć jednak podziękowania od Stocha, bo połączono się z nim nim na chwilę.

Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głosy. (...) Chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomagają mi zdobywać sukcesy (...). Bardzo chciałbym podziękować osobie szczególnej dla mnie, osobie, która odebrała za mnie nagrodę. Nie wiem, czy potrafię znaleźć słowo, które opisze moją wdzięczność. Z całego serca dziękuję ci, Ewuniu za wszystko - wyznał.

Widzowie oburzeni wpadką Polsatu

W pewnym momencie przemowa skoczka została ucięta. Widzowie szybko to wyłapali i nie kryli swojego niezadowolenia. Swej złości za całą tę sytuację dali upust w komentarzach na oficjalnym fanpage'u Polsatu. 

Ale Polsat pokazaliście klasę nie ma co. Najpierw pytanie do pani Ewy o „nieudany konkurs na olimpiadzie”, a później przerwanie Kamilowi wypowiedzi... To dopiero trzeba mieć tupet. Brawa i ogromny szacunek dla pani Ewy, która pięknie zgasiła pytanie odnośnie konkursu.
Polsat wstyd i żenada!!! Przerwać wypowiedź Kamilowi Stochowi i wyłączyć mikrofon. Na reklamy to macie czas. Słoma z butów nadal wam wystaje i wystawać będzie.
Urwanie podziękowań Kamilowi było fatalne, żenujące i nieprofesjonalne.
Jaki był sens łączyć się ze Stochem, skoro nie dali mu nawet skończyć wypowiedzi...
Jak można przerwać Mistrzowi? Wstyd!!!
Gratuluję Pani Ewie Bilian-Stoch dyplomacji i elegancji. Polsat wstyd! - pisali rozgoryczeni.

A wy, co myślicie o całej tej sytuacji?

AG