Komentarze (31)
Justyna Żyła wśród uczestników "Tańca z Gwiazdami"! "Ma być sensacją wiosennej edycji"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: Oburzona

  Oceniono 1 raz 1

  Taniec gwiazdami ludzie co z niej za gwiazda gdyby nie mąż i jego nazwisko nikt by o niej nie słyszał Polsat schodzi na psy jesli proponują udział takim pustakom Kobieta powinna zająć się dziećmi a nie robić za gwiazdę i oszczędzić im wstydu

 • Gość: Marta

  Oceniono 1 raz 1

  Zapomnieli zrobić retuszu trzeciego zęba, bo żółty w porównaniu do jedynki i dwójki 😂🤣🤣,
  Chyba że licówki tylko na jedynce i dwójce 😂🤣🤣
  Kobieto miej klasę i nie kompromituj się już wiecej

 • bonenecklace

  Oceniono 7 razy 1

  Przecież od początku o to chodziło. Plan minimum wykonany. Troglodytka jest na salonach. Z początku sądziłem, że rzeczywiście zależy jej na dzieciach, ale myliłem się. Chciałbym wierzyć, że nie wszystkie kobiety w Polsce takie są, ale dostrzegam coraz więcej dowodów potwierdzających tą smutną tezę. Wpatrzone w swoje "srajfony", myślące non-stop o ubraniach i różnych innych rzeczach materialnych i jednocześnie nie potrafiące się poprawnie wysłowić, głupio-mądre nie mylić z inteligencją i oczytaniem, nie mające żadnych zainteresowań, wiedzy na podstawowe tematy, mało intrygujące, tylko takie puste lale do "wydymania". Oczywiście nie chcę generalizować i wrzucać wszystkich do jednego worka, ale niech się wypowiedzą faceci, kiedy ostatnio spotkali w mieście, kinie, na imprezie, gdziekolwiek kobietę choć trochę odbiegającą od tego opisu? Nie twierdzę, że faceci są mądrzejsi, zamiast mózgu taszczący torbę na siłownię, ale to temat na osobną dyskusję. Bo jeśli to rzeczywiście zmierza w ww. kierunku, to jaki jest obecnie sens związków? Przecież wystarczy odkładać co miesiąc kasę na wizyty u pań do towarzystwa i mieć spokój. Miłość? What's the point?

 • Gość: Gosc

  0

  Pani Juztyno ja bede kibicować Pani w 3 odc.TzG
  Ale ta czarna mamba chce Pania zniszczyc...trzymaj sie i trenuj i pokaz ze stac Viebie na wiecej a nie 3 odcinki!!

 • Gość: Hrajka

  0

  Ogladam TzG i lojac chamstwa Pani Iwo y Pawlowicz nie moge..chyba ze lubi niszczic ludzi bo to robi z Justyna Zyla..to juz przegiecie!
  Ze tanczy zle to nie tak podle sie ocenia bo ocena powinna byc na miejscu z takich ust jak Iwona Pawlowicz!Czy to dla Pawlowicz satysfakca lonizac ludzi co nie tak tancza jak by chciala Pawlowicz??

 • Gość: Maxio

  0

  przecież to paszczet jest ;p tona tapety a i tak brzydka brrr

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy -1

  Oj tam, oj tam, tańczyć każdy może trochę lepiej lub gorzej, jeśli pani Justyna lubi taniec to dlaczego nie miałaby wystąpić w TzG ? Jest młoda, atrakcyjna, chętnie obejżę program i życzę pani Justynie powodzenia :)

 • Gość: Hej

  Oceniono 3 razy -1

  Masoni góra Rzeczywiście będzie na co popatrzeć..
  Tam przynajmniej nie trzeba mówić Oglądalność spada wiec ściagają posiłki.....Wcale się nie zdziwię jak pozwolą jej wygrać...

 • Gość: hy

  Oceniono 3 razy -1

  chce kuczaja w tańcu z gwiazdami

 • dodosdontquack

  Oceniono 5 razy -3

  Czy to Piotrus Pan i jego mamusia sami wypisuja te jadowite posty?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX