Justyna Żyła wśród uczestników "Tańca z Gwiazdami"! "Ma być sensacją wiosennej edycji"

Tygodnik "Świat i Ludzie" donosi, że Justyna Żyła pojawi się w najnowszej edycji programu "Taniec z Gwiazdami".

Co za wiadomość! Jak donosi tygodnik "Świat i Ludzie", Justyna Żyła wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Najnowsza edycja show zbliża się już wielkimi krokami. Przyznacie jednak, że ten wybór to spore zaskoczenie. 

Zobacz wideo

"Taniec z Gwiazdami". Justyna Żyła wystąpi wystąpi w programie

Była żona skoczka narciarskiego, Piotra Żyły, która szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu, już wkrótce ma podbić taneczny parkiet telewizji Polsat. 

Kariera eks-partnerki sportowca nabiera rozpędu. Pani Justyna ma być sensacją wiosennej edycji Tańca z gwiazdami. Znalazła się w gronie 12 szczęśliwców, którzy powalczą o Kryształową Kulę. To jedno z najgłośniejszych nazwisk w show-biznesie. W dodatku Justyna lubi tańczyć. Powinna udźwignąć stres, jaki wiążę się z występami na żywo i rywalizacją -  czytamy w tygodniku Świat&Ludzie.

Przypomnijmy, że celebrytka całkiem niedawno otrzymała także swój własny program w telewizji, w którym godzi skłócone ze sobą małżeństwa. Kariera Żyły nabiera więc rozpędu. Jak jej pójdzie w "Tańcu z Gwiazdami"? Z pewnością jej udział w show zapewni wysoką oglądalność. Bowiem w ostatnim czasie Justyna wywołuje swoją osobą bardzo skrajne emocje. 

 

Dodajmy, że, że poza Justyną Żyłą w "Tańcu z Gwiazdami" mamy zobaczyć także Jakuba Kucnera oraz trenera fitness Daniela Qczaja. Będziecie oglądać? 

DH