Wesołowski zrobi "coachingowy show". W programie m.in. Lewandowska, Jakóbiak i petardy. Ma trwać... 6 godzin

Wesołowski zapowiada mentoringowy show. Wesprze go Lewandowska i inni znani znajomi.

Kuba Wesołowski rozpoczął nowy rok w z wielkim hukiem. Jak zapowiedział, planuje "zrewolucjonizować polski rynek usług mentoringowych". Wspólnie z Anną Lewandowską, Marcinem Prokopem i Łukaszem Jakóbiakiem, aktor szykuje wydarzenie, które ma być połączeniem wystąpień mówców motywacyjnych z magią, pirotechniką i teatrem.

Zobacz wideo

Pojęcia "mentoring" oraz "coaching" z roku na rok cieszą się coraz większa popularnością. Zjawiska te opierają się na motywowaniu ludzi do osobistego rozwoju, a także pracy nad własnym potencjałem. W ostatnich latach, za specjalistów w tych dziedzinach uważa się coraz więcej celebrytów.

Wesołowski mówcą motywacyjnym

To nie pierwszy raz, kiedy Wesołowski zabiera się za coaching. Na początku ubiegłego roku 33-latek wystąpił w charakterze mówcy motywacyjnego na jednym z obozów organizowanych przez Lewandowską.

Wygląda na to, że gwiazda "Na wspólnej" czuje się już na siłach, aby zorganizować trwające 6 godzin coachingowe show. Będzie z pompą. Tak przynajmniej przewiduje Wesołowski. Na hali ma zgromadzić się 1500 osób.

To jest takie 6-godzinne show z mówcami, pirotechniką, muzyką, występami muzycznymi, aktorami i bardzo rozbudowaną scenografią. To ma być takie show mentoringowe – zapowiedział aktor w rozmowie z "Newserią".

Na wydarzeniu nie zabraknie znanych znajomych Kuby Wesołowskiego. Motywować będą między innymi: Anna Lewandowska, Marcin Prokop, Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak. Współprowadzącą eventu została z kolei Natalia Siwiec. Gwiazdą muzyczną będzie Cleo.

Wybierzecie się na mentoringowe show Wesołowskiego i spółki?