Meghan Markle ma ogromny brzuch, ale nie przyznała się, kiedy rodzi. Policzyliśmy, w którym jest miesiącu ciąży

Meghan Markle ma już bardzo widoczne ciążowe krągłości. Jednak ani Pałac, ani księżna oficjalnie nie poinformowali, kiedy narodzi się pierwsze dziecko księcia Harry'ego. Łatwo to jednak obliczyć.

Meghan Markle i książę Harry długo nie przyznawali się, że spodziewają się dziecka. Choć media spekulowały o tym od dawna, to Pałac oficjalnie potwierdził to 15 października, kiedy para książęca była z wizytą dyplomatyczną w Australii.

Nigdy dotąd nie padła jednak informacja, kiedy dokładnie Meghan Markle rodzi, a nawet, w którym jest miesiącu ciąży. Można to jednak obliczyć.

Zobacz wideo

W którym miesiącu ciąży jest Meghan Markle?

Kiedy świat oficjalnie dowiedział się, że Meghan Markle i książę Harry zostaną rodzicami brzuch księżnej był już lekko zaokrąglony. W którym miesiącu była jednak żona Harry'ego podczas pamiętnej wizyty w Sidney? Wszystko wskazuje na to, że Meghan musiała być już przynajmniej w 3. miesiącu. 

Skąd takie przypuszczenie? Bo od tego czasu prawidłowo przebiegająca ciąża staje się mniej zagrożona. Pałac nie zaryzykowałby więc wcześniej i nie podałby informacji o ciąży księżnej, nim ta nie zaczęłaby drugiego trymestru. 

Jest też inny dowód na to, że Meghan, odwiedzając Sidney, była już w co najmniej w 12 tygodniu ciąży. Otóż lekarze nie zalecają, by ciężarna weszła na pokład samolotu przed rozpoczęciem właśnie tego tygodnia ciąży. Powinien więc ostrzec przyszłą mamę przed zbyt długim lotem, a przypomnijmy, że ten z Londynu do Sidney trwał aż 17 godzin. Nie sądzimy więc, żeby rodzina królewska ryzykowała zdrowia księżnej Meghan i jej dziecka.

Harry i Meghan w AustraliiHarry i Meghan w Australii East News

Według tych obliczeń Meghan Markle zaszła w ciążę prawdopodobnie w lipcu, a teraz jest już w 6. miesiącu ciąży. Jej brzuch jest przy tym bardzo duży, nic więc dziwnego, że coraz częściej pojawiają się plotki, że Meghan spodziewa się... bliźniaków. Meghan i Harry powitają swoje pierwsze dziecko wiosną, a dokładnie w kwietniu.

AG 

Więcej o:
Komentarze (63)
Meghan Markle ma ogromny brzuch, ale nie przyznała się, kiedy rodzi. Policzyliśmy, w którym jest miesiącu ciąży!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 18

  Ręce opadają jak się czyta takie bzdury!
  I skończcie wreszcie dziewczynki male z tym "wielkim brzuchem", Bo to zaczyna być śmieszne!

 • Gość: mejdinpolend

  Oceniono 15 razy 13

  Jak pałac potwierdził, to od razu padło, że rozwiązanie w kwietniu, także sorry Plotek, ale nie popisaliście się... A te teksty o lekarzu zakazującym latania przed 12tc, to chyba tylko w rodzinie królewskiej...

 • Gość: Ewa

  Oceniono 12 razy 12

  mówi sie o dziewczynce,że na wiosne.. tajemnica.. smiac się chce .... nie macie innych problemów jak brzuch pani M?

 • Gość: Tortura

  Oceniono 15 razy 9

  w 6 m-cu dopuero ZACZYNA być bardziej widoczny. Ten wyglada na ok. 8 m-cy.... lub bliźniaki.

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 7 razy 7

  Redaktorzy plotka nie mają już co robić. Szkoda, że jeszcze nie policzyli ewentualnych pryszczy na jej tyłku. A przepraszam, pewnie nie mieli takiej okazji. Bo gdyby mieli, to na pewno by to zrobili :-P

 • Gość: Kolo

  Oceniono 4 razy 4

  Gdzie ten ogromny brzuch. Chyba dziennikarstwo zeszło na psy skoro piszą o takich bzdurach jak jakiś brzuch. A w ogóle co kogo obchodzi rodzina królewska. Przeniesli sie do Poldki czy co? Tak że gościu piszący te dyrdymały OGARNIJ SIE!!!

 • Gość: Alinka

  Oceniono 4 razy 4

  Mieszkam w Uk i nigdy tutaj nie bylo tajemnica ze jej porod moze sie zbiec z Brexitem czyli 29 marca.
  Ach skad plotek bierze te tajemnice???

 • Gość: nie

  Oceniono 3 razy 3

  Co was to obchodzi kiedy rodziX D D D D!!!!!

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  wiecznie podtrzymuje ten brzuch jakby bała się,że jej spadnie na ziemię

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX