Magda Gessler wypoczywa z rodziną na Sycylii. Pokazała zdjęcie, na którym szaleje wulkan! Internauci: To nie jest piękny widok, tylko tragedia

Magda Gessler wraz z rodziną przebywa obecnie na Sycylii. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem na tle wulkanu Etna, w związku z którego aktywnością doszło do kilku silnych trzęsień ziemi.

Etna jest najbardziej aktywnym wulkanem w Europie. Kilka dni temu postanowił on ponownie o sobie przypomnieć. W wyniku trzęsienia ziemi na Sycylii, do którego doszło w nocy z wtorku na środę, obrażenia odniosło 30 osób, a 600 zostało ewakuowanych. Zniszczonych zostało również wiele budynków. Sytuacja nadal jest poważna, gdyż eksperci alarmują, że wulkan jest niestabilny i może dojść do kolejnej erupcji. Jak się okazuje, swój urlop na Sycylii w tym czasie zaplanowała Magda Gessler. Znana restauratorka przebywa obecnie w Taorminie wraz ze swoją córką Larą oraz partnerem Waldemarem Kozerawskim.

Zobacz wideo

Magda Gessler pozuje na tle Etny

Magda Gessler, jako bardzo aktywny użytkownik mediów społecznościowych, zapewniła swoim obserwatorom obszerną relację z wyjazdu na Sycylię. Na Instagramie opublikowała między innymi moment lądowania. Film ten idealnie ukazuje skalę wybuchu. Czarny dym wydobywający się z wulkanu robi spore wrażenie. 

Tego dnia Etna ziała ogniem. Nadlatujemy nad Sycylię - napisała gwiazda.

Aby uspokoić swoich fanów, Magda zapewniła, że przebywa w bardzo bezpiecznym miejscu. Dodała również, że nie odczuła wstrząsów, ponieważ wówczas spała. 

Kontrowersje wzbudziła jednak fotografia, na której możemy dostrzec Magdę i Waldemara, pozujących na tle czynnej Etny. Zdjęcie nie spodobało się sporej części internautów. 

To nie jest piękny widok, tylko tragedia.
Widok może i piękny, ale nie dla wszystkich raczej.
Sytuacja po wybuchu Etny niezbyt piękna - czytamy w komentarzach pod zdjęciem Magdy na Instagramie.

Mamy nadzieję, że Magda Gessler wraz z rodziną jest na Sycylii w pełni bezpieczna. 

DH

Więcej o:
Komentarze (85)
Magda Gessler wypoczywa z rodziną na Sycylii. Tam szaleje wulkan! Internauci: To nie jest piękny widok, tylko tragedia
Zaloguj się
 • Gość: kollo

  Oceniono 22 razy 18

  Nie przesadzajmy. Każdy z nas zrobiłby takie samo zdjęcie gdyby tam był. Zresztą Etna dymi cały czas i ja też mam podobne zdjęcia sprzed lat.

 • Gość: prawda

  Oceniono 21 razy 13

  Nie pokazujcie więcej tej oszustki która ma morde jak klapa od klozetu ! Jest paskudna !

 • wiarus25

  Oceniono 14 razy 10

  Dla świniopasów z pisiego folwarku wszystko jest tragedią. Czas pozbyć się to szambo z kraju.

 • Gość: gość

  Oceniono 19 razy 9

  Pytanie podstawowe: długi oddane ? W restauracjach wszystko w porządku, pracownicy mają pensję i są dobrze traktowani ? Oto są pytania ! A nie jakiś tam wulkan. Zanim pójdzie się mądrzyć do TV powinna posprzątać swoje podwórko.

 • Gość: Cala rodzina to oszołomy i dno

  Oceniono 9 razy 7

  Cała rodzina to oszołomy i dno

 • agnrodis

  Oceniono 9 razy 7

  Przykro na nia patrzec, jest obrzydliwa, ofluzna!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX