Sylwester 2018/2019. Tak Paulina Krupińska wyglądała przed metamorfozą. Makijażystka się popisała. "Uroda podkreślona, a nie przerysowana"

Sylwester 2018/2019 zbliża się wielkimi krokami. Zobaczcie wieczorowy look Pauliny Krupińskiej na tę okazję.

Czas rozpocząć odliczanie! Sylwester 2018/2019 już za kilka dni. Przygotowania ruszyły pełną parą. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na wystrzałowy makijaż, to koniecznie zobaczcie, jak Paulina Krupińska została pomalowana przez Make Up Artist z kanału Blogmakijaż by SEPHORA. Jest subtelnie, lecz nie zabrakło też i mocniejszego akcentu.

Zobacz wideo

Sylwester 2018/2018. Makijaż z Pauliną Krupińską

Paulina Krupińska w odcinku pojawiła się w roli modelki i oddała się w ręce makijażystki, Anny Galińskiej. Na samym początku modelka pokazała się na filmie bez grama makijażu na twarzy. Trzeba przyznać, że nawet w tak naturalnej wersji gwiazda prezentuje się perfekcyjnie.

Sylwestrowy makijaż opierał się głównie na subtelnym podkreśleniu zdrowej cery modelki w połączeniu z mocno podkreślonym okiem. To właśnie na powiekach królował brokat, symbol zabawy sylwestrowej. Okazuje się więc, że nie potrzeba tak naprawdę zbyt wiele pracy i umiejętności, by osiągnąć powalający efekt. Makijażysta zapewnia, że makijaż, który został zaprezentowany na Paulinie, można także w łatwy sposób odtworzyć w domu. Sylwester 2018/2019 będzie z pewnością do tego świetną okazją. 

 

Sylwestrowy makijaż z Pauliną Krupińską bardzo przypadł do gustu internautom. 

Paulina wygląda cudownie! 
Ładnie , lekko, kobieco.
Przepiękny makijaż. Uroda podkreślona, a nie przerysowana. Super - czytamy pod filmem.

Zainspirujecie się tym makijażem

DH

Więcej o: