Cameron Diaz spodziewa się pierwszego dziecka? Zagraniczne tabloidy nie mają wątpliwości. To dlatego gwiazda zakończyła karierę?

Zagraniczne media po raz kolejny donoszą o ciąży Cameron Diaz. Tym razem plotki o błogosławionym stanie gwiazdy wydają się być jednak prawdopodobne.

Mało kto pamięta o tym, że Cameron Diaz zaczynała karierę jako modelka. W latach 90. płynnie zmieniła branżę na aktorstwo. Przez wiele lat była zaliczana do grona największych gwiazd Hollywood. Tym bardziej wielkim zaskoczeniem było jej zakończenie kariery, o którym poinformowała wiosną tego roku.

Zobacz wideo

Niektórzy zaczęli wtedy spekulować, że aktorka i jej mąż Benji Madden planują powiększyć rodzinę. Para pobrała się w 2015 roku, jednak do tej pory nie doczekali się jeszcze dzieci.

Cameron Diaz jest w ciąży?!

Jak donosi amerykański magazyn "Star", to ma się niebawem zmienić. Według tabloidu Cameron Diaz jest w ciąży, a jej pierwsze dziecko przyjdzie na świat po nowym roku. Informatorzy donoszą, że rodzice są już przygotowani na narodziny ich potomka - zdążyli przygotować całą wyprawkę dla malucha.

Domniemani przyszli rodzice wciąż nie odnieśli się do tych plotek. Pamiętajmy o tym, że w ostatnich latach zagraniczne media wielokrotnie insynuowały, jakoby była modelka spodziewała się dziecka. Tym razem wydaje się to jednak bardziej prawdopodobne, właśnie ze względu na jej wycofanie się z show-biznesu. Czyżby Cameron Diaz chciała wychować swoje dziecko z dala od Hollywood?