Małgorzata i Paweł z "Rolnik szuka żony" zdradzili imię dziecka. Ich wybór może zaskoczyć

Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz z 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" wkrótce zostaną rodzicami. W programie "ALARM!" w TVP1 zdradzili imię, które dadzą synkowi.

"Rolnik szuka żony" połączył klika par na całe życie. W tym gronie znaleźli się Małgosia i Paweł z 4. edycji programu. Ich miłosne perypetie śledziły miliony widzów. Tym bardziej że zakochanym nie przeszkadzała spora różnica wieku. Dodatkowo chłopak zdecydował się porzucić swoje wygodne życie w Szwecji, by przeprowadzić się na wieś.

Zobacz wideo

We wrześniu Sienkiewicz i Borysewicz zdecydowali się wypowiedzieć sakramentalne "tak". Jednak ślub nie był jedyną rewolucją w ich życiu. Kilka miesięcy temu oznajmili, że Małgosia jest w ciąży. Fani nie kryli wówczas radości i nie mogli doczekać się narodzin dziecka.

ZOBACZ TEŻ: Małgosia z "Rolnik szuka żony" rodzi lada moment

Ostatnio rolniczka pochwaliła się na Instagramie dość dużym brzuszkiem i zasugerowała, że wkrótce będzie rodzić. Jednak nie była to jedyna niespodzianka,  którą przygotowała dla swoich wielbicieli.

 

Małgorzata i Paweł z "Rolnika" zdradzili imię dziecka

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia para gościła w specjalnym wydaniu magazynu "ALARM!". Pojawiły się w nim pary znane z programu "Rolnik szuka żony", które opowiedziały o swoich relacjach. Dodatkowo Małgosia i Paweł zdradzili imię swojego synka.

Urodzi nam się syn, a na imię damy mu Ryszard - wyznali.

Przyszłym rodzicom gratulujemy!

AD
Więcej o: