Komentarze (215)
Weronika Rosati odpowiedziała na ostry atak ze strony żony Olbrychskiego. Zacytowała wypowiedź Magdaleny Środy, sugerując... "ortopedyczne" korzyści
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ted_imigrant

  Oceniono 14 razy 10

  Pani Krysia D-O przyzwyczaiła się do męża k..wiarza i jest przekonana, że jedną z form bycia dżentelmenem jest ta właśnie cecha. Nie rozumiem tylko dlaczego inne kobiety mają myśleć tak jak ona.

 • Gość: m

  Oceniono 12 razy 8

  To że Wera związała się z mężczyzną ze zobowiązaniami wobec żony owszem jest zle, ale do cholerny po co jakieś starsze kobiety ją publicznie piętnują? To nie ich sprawa! Panie Demska i Gessler nie jesteście lepsze!

 • Gość: abc123

  Oceniono 13 razy 7

  Wydaje mi się, że tu nawet nie chodzi o pożyteczność medyczną swawolnego doktora. Zauważyłam u części pań w średnim bądź starszym wieku tendencje do hołubienia i wynoszenia pod niebiosa mężczyzn, którzy z racji wieku mogliby być synami lub wnuczkami tych pań. Właśnie w takich przypadkach - szarmancki, dobrze wykształcony lekarz, dobrze ułożony muzyk klasyczny, kulturalny i ambitny naukowiec itp. Często idzie to w parze z wieszaniem psów na młodych kobietach, czego by te nie zrobiły, a jeśli do tego są ładne i robią coś poza siedzeniem w kącie i czekaniem, aż je znajdą, to tym gorzej.
  W mojej przychodni w tym samym czasie pojawił się młody lekarz i młoda lekarka. Do lekarza była kolejka zachwyconych starszych pań w stanie prawie przedorgazmicznym, a do lekarki jakoś nie, bo "sąsiadko, co taka goowniara bez doświadczenia może wiedzieć".

 • Gość: Gosc

  Oceniono 10 razy 6

  Nie lubię Rosati ale te stare ropuchy niech zajmą się swoim życiem ile one miały w kroku bolcow a pani nie powinna upubliczniac swojego życia bo później są takie skutki, pozdrawiam

 • yv71

  Oceniono 10 razy 6

  a gdzie solidarność kobieca pani Rosati,licznych aktorek,piosenkarek,dziennikarek gdy bez pardonu wchodzą w rodzinny i zabierają innym kobietom mężów,partnerów,kochanków?Dlaczego mam się solidaryzować z Weroniką a nie z żoną tego buch...?

 • patriot1

  Oceniono 14 razy 6

  stara baba atakuje młodą dziewczynę z dzieckiem -w opinii Olbrychskiej Wera powinna siedzieć cicho,bo tatuś daje na córkę pieniądze...kasa jest ważna,ale nie najważniejsza,może też chirurg gwiazd zostanie przegoniony z łóżka kolejnej naiwnej panienki...zachowuje się jak byk rozpłodowy-a nie odpowiedzialny facet-budowanie relacji,poczucia bliskości i bezpieczeństwa dla dziecka to podstawa-uczucia ważniejsze niż dostatek w domu...swoją drogą ile zarabiają biedni lekarze skoro facet żyje w dostatku i płaci godziwe pieniądze na 8 dzieci....nic dziwnego,że na wybrane specki są blokady i miejsca tylko dla swoich...tam jest kasa więc trzeba blokować

 • Gość: Roma

  Oceniono 11 razy 5

  Uwielbiam p. Środę. Weronika to biedne, zagubione dziewczę, które potrzebuje przyjaciół takich jak p. Środa. Takich Weronik są tysiące i dobrze że mamy ŚRODĘ!

 • felicjan.dulski

  Oceniono 7 razy 5

  Pilne wprowadzenie NIWOCZESNEGO wychowania seksualnego do szkół jest niezbędne.
  Szczególnie pod kątem nauki odpowiedzialnego seksu z naciskiem na prawidłowe stosowanie dostępnych obecnie środków antykoncepcyjnych.
  Głosy protestu należy bezwzględnie zignorować!

 • Gość: Ala

  Oceniono 11 razy 5

  Stara Olbrydka zapomniała młodość stare kości więc korzysta z lekarza porad WSTYD jest taki że kobieta chodzi 9.miesiecy w ciąży rodzi wychowuje a facet ma w nosie NAWET POSKARZYC SIĘ NIE MOŻE WSTYD KOBIETO STAROŚĆ ZSPO
  ONA O MLODOSCI

 • Gość: halina padaka

  Oceniono 9 razy 5

  Śmigielski jest jakimś niepoważnym dzieciorobem -to wiadomo, ale Weroniczka święta nie jest. W jej dorobku sa same stare oblesne dziady- Kolonko, Żuławski, knur Weinstein a o ilu nie wiemy. To śmierdzi poważnymi zaburzeniami geriatrycznymi, w ogóle dla mnie cała ta jej rodzinka na czele z mamusią jest mocno dysfunkcyjna.

 • a.k.traper

  Oceniono 4 razy 4

  Nie wiadomo czy ojciec dziecka planował nieświadome ojcostwo, bo często bywa tak, że kobieta chce zrobić "ukochanemu" niespodziankę jako dar jej miłości, przeżył to niejeden facet, wielu było zadowolonych ale część tez odeszła, bo w kobiecych genach jest chłopa mieć, w łóżku traumy nie było, zaczęła sie później, bo to była nieświadoma nastolatka omamiona przez starego satyra.
  Kobieta jak poczuje mietę to od razu mebluje wspólne życie i cała jest w skowronkach a tu tylko pieluchy zostają. Jakoś dla mnie i dla mojej żony, podobnie jak wielu znajomych zajście w ciążę i narodziny dziecka traumą nie były, za to przyczyną późniejszych stresów tak, bo tak wygląda życie, jak się nie chce dziecka to się to robi inaczej, nieprawdaż kochane kobitki?

 • Gość: My

  Oceniono 6 razy 4

  Błagam, nie używajmy tu argumentu w postaci (braku) solidarności kobiecej. Czy ta solidarność nie jest ważna także wtedy gdy kobieta uwodzi i spotyka sie z partnerem/mężem innej kobiety, w dodatku posiadającym kilkoro dzieci?...

 • twzelnik

  Oceniono 4 razy 4

  Etyczka w maglu...

 • jolaa30

  Oceniono 4 razy 4

  trudno mi uwierzyć ze dorosła kobieta po licznych związkach nie wiedziała ,że jej partner jest po rozwodach, ma dzieci ślubne i nie ślubne, a jak nie wiedziała to chodziło jej tylko o zajście w ciążę

 • Gość: lelo

  Oceniono 4 razy 4

  cała ta warsiawka to jeden wielki syf

 • mitochondrium52

  Oceniono 6 razy 4

  Kroniki ze swiata "glonojadow"
  Oj, jakie pasjonujace! :)

 • Gość: Anka

  Oceniono 8 razy 4

  P..Środa wypunktowala stronniczą wypowiedż ,zwrocila uwage na pozal się Boze dobrze wychowanego i odpowiedzialnego człowieka. Istonie ta obrona może nie być bezinteresowna . Niepokojacy jest atak na osobe pokrzywdzona a nie krzywdzacego.

 • Lena Szafrańska

  Oceniono 8 razy 4

  Wiedziała że chłop lubi sobie pobrendzlować i tych dzieci trochę ma to po co zdecydowała się z nim na dziecko? Teraz pretensje do garbatego że ma dzieci proste.

 • Gość: Prof. Rossattttiiii

  Oceniono 6 razy 4

  Ale szambo :)

 • wiechuc

  Oceniono 4 razy 4

  Gesler gwiazda TVN? Koniec świata

 • Gość: Gabi

  Oceniono 3 razy 3

  Cały ten tekst napisany jest bez składu i ładu, tak piszą moi uczniowie w szóstej klasie. Wydaje mi się , że należy oczekiwać trochę więcej od nazywających siebie dziennikarzami autorów tych wypocin, chyba ,że jest to uczennica lub uczeń szóstej klasy. Po za tym prawdziwi dziennukarze podpisują się z imienia i nazwiska a nie inicjałami, nie jest t wszak notatka , że pies zginał pod kołami samochodu.

 • caryca60

  Oceniono 3 razy 3

  Pani Weroniko.... współczuję ale tak naprawdę nie wiem o co w tym wszystkim chodzi.... o zemstę?.To nic nie da.... rozgłos dla niego! Takich kobiet jak Pani jest wiele a ja wśród nich.Najpierw miłość aż do bólu, ciąża i koniec bajki. Miałam tylko 19 lat. Rezygnacja ze szkoły,praca, brak pieniędzy i corka...najlepsze co mi się przytrafiło w życiu. Szkoda czasu, nerwów na byłego partnera...nie jest tego wart! Proszę całą swoją miłość przelać na córeczkę.Głowa do góry i życzę wszystkiego dobrego☺

 • Gość: NoGo

  Oceniono 7 razy 3

  obrońcy Weroniki myślą, że bronią samotnych matek i kobiet w ogóle, jakie biedne są i w Polsce im ciężko, nagle prawa kobiet są dla wszystkich takie ważne, a równocześnie wypisują o innych kobietach rzeczy tak obrzydliwe, aż się zerzygać można od tej pogardy,
  że stare, brzydkie baby, wyschnięte rury, torby i jeszcze dużo więcej, fantazja nie ma tu granic,
  i po raz kolejny się potwierdza, kobieta może być tylko "młoda i ładna", jej się wszystko wybacza, inne się nie liczą, one tylko zazdroszczą tym "młodym i ładnym",
  ciekawe, co by pisali, jakby Weronisia była mniej "ładna" i nie pozowała tak wdzięcznie na okładce,
  a idźcie w ch...j z taką obroną praw kobiet
  powiem wam, kto tak naprawdę ma przes...ane w Polsce, nie samotne matki, tylko kobiety po 50, a zwłaszcza bezdzietne, żeby było jeszcze ciekawiej,
  przeczytajcie swoje bluzgi jeszcze raz i spójrzcie w lustro

 • borsuk07

  Oceniono 3 razy 3

  ostatnio aktorzy i celebryci bardzo chętnie proszą ludzi w mediach o datki na swoje leczenie jakby nie dostawali bardzo dużych wynagrodzeń za swoje " aktorstwo "

 • malinajan

  Oceniono 5 razy 3

  Z dużym niesmakiem czyta się o takim publicznym praniu brudów.

 • gangut

  Oceniono 27 razy 3

  Jak chciała stałego związku to trzeba było wyjść za mąż. A tak..sama sobie winna.

 • Ewa Drypka

  Oceniono 13 razy 3

  Pani Środa ma rację.... Jestem po stronie Weroniki. Facet na stare lata zmajstrował dziecko i zostawił, przede wszystkim je... Żałosny du...k.

 • sop3

  Oceniono 5 razy 3

  Wszystkie są po jak mówią w Małopolsce ,,jednakowych piniondzach"Szkoda się tym zajmowa..

 • Gość: Ada

  Oceniono 4 razy 2

  Nie chciała bym takiej corki jak Rosati

 • ukw8078

  Oceniono 6 razy 2

  Magdalena Środa, wykładowca uniwersytecki i ETYK(sic!), zaleca by nie kierować się obiektywną rzeczywistością, co jest wstydliwe, lecz "kobiecą solidarnością" czyli... lojalnością macic. Nawet wbrew faktom.
  Ale na usprawiedliwienie mamy to, że pani Środa jest etykiem lewicowym a więc absolutnie skÓrwionym. Etyka lewicowa ma się do etyki tak, jak demokracja do demokracji socjalistycznej. Jednym z jej przykładów jest chwalenie niemieckich mediów przez lewicową dziennikarkę Renatę Kim za to, że przemilczały sławetne napady seksualne nachodźców na niemieckie kobiety w Kolonii, gdyż poinformowanie o tych haniebnych zdarzeniach byłoby na rękę anty-imigranckiej prawicy.

  No to wszystkiego najlepszego, lemingi, macie pod choinką super aktorkę, super etyczkę i super dziennikarkę uszyte na waszą miarę.
  Czegóż można chcieć więcej?

 • Gość: Guta

  Oceniono 4 razy 2

  Tylu fajnych facetów, a ona zaszła z dzieciorobem. To trzeba mieć nie po kolei w głowie.

 • jolaa30

  Oceniono 2 razy 2

  Jej cierpienia samotnej matki, pięknie upozowanej, wieczorowej,na skórze i na kanapach dziwnym trafem ukazują się w świątecznym wydaniu Gali, nakład rośnie, kilkaset pań się wzruszy. Za chwilę Monika będzie reklamowała wózki, ciuchy i kosmetyki dla dzieci,jak inne celebrytki

 • japka_putina

  Oceniono 4 razy 2

  Nie mam pojęcia, kto w tej awanturze łże, kto ma rację i g... mnie to obchodzi, ale wezwanie do solidarności w walce kobiety z samcem, to dowód, że Środa żadną wielką filozofką, czy etyczką nie jest. To chora z nienawiści głupia baba i tyle.

 • Gość: Babcia

  Oceniono 4 razy 2

  Jak mówi przysłowie "widziały gały co brały" a teraz nie powinna tak narzekać.Ludzie i tak ją odpowiednio ocenią.

 • gazkom

  Oceniono 12 razy 2

  Nie znam sytuacji relacji pani Rosati i Śmigielskiego, więc się nie będę wypowiadał.
  Ale pani profesor Środa, jak przystało na post-feministkę, nie zaskoczyła mnie swoim wpisem pełnym uprzedzeń ze względu na płeć, wiek i wykonywane przez ludzi zawody. Chyba tylko rasizmu tu zabrakło.
  Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku wszystkim :D

 • justas32

  Oceniono 12 razy 2

  2 staruszki się zebrały - młodą od q-rew wyzwały ...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 2

  Pani Moniko prosze sie nie przejmowac facetem .
  Dziecko ma ojca i alimenty i gitara. Same dacie sobie rade niz z ortopeda. Trzymam kciuki.

 • trog73

  Oceniono 4 razy 2

  Są dwie metody aby wypłynąć na szerokie wody.albo pleść głupoty albo dzielić się wiedzą i mądrością. Zgadnijcie ktora opcja jest w tym artykule ....

 • Gość: darkimage

  Oceniono 1 raz 1

  Nikt nie uprawnia do wtrąca się do nieswoich spraw, ale W. Rostati sama dopuściła publikę do swoich prywatnych spraw więc niech nie odwraca kota ogonem. Jakoś do pojawienia się dziecka nie przeszkadzało jej jak sama rozkładała nogi byle gdzie. Nagle zapałała wielką miłością do lekarza? Może dobrze nogę jej złożył. Środa też wcale nie mądrzejsza.

 • Gość: tomcio

  Oceniono 1 raz 1

  Czy tytuł nie powinien brzmieć: "Córka Rosatiego odpowiedziała na ostry atak żony Olbrychskiego" ewentualnie "Rosati odpowiedziała na ostry atak Demskiej-Olbrychskiej".

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 1

  Sytuacja w jakiej znalazła się p.Weronika(na własne życzenie zresztą) powinna zostać jej prywatną sprawą.Ludzie by pogadali i zapomnieli. Upobliczniła sprawę i rozpętała wojenkę,która niczemu nie służy a jedynie naraża ją na ogólmopolską falę hejtu.Osoba publiczna nie musi o sprawach prywatnych mówić publicznie.Od tego są cztery ściany domu

 • Gość: 1961

  Oceniono 3 razy 1

  Oto jak prostytutka udająca aktorkę i drugą udająca kucharkę (połowa Madrytu spała z Ikonowicz) chcą błyszczeć

 • Gość: Ewe

  Oceniono 3 razy 1

  Rosati ma urodę emerytki. Szkoda też, ze zniszczyła swoją reputację.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Rosati lubi starszych, przechodzonych facetów więc niech nie narzeka. To są konsekwencje jej upodobań. Wcale mi jej nie żal.

 • Gość: Krzysztof

  Oceniono 3 razy 1

  Nie musiała jest tak pasudną kobietą że głowa mała, po co to cyrk robić kasy mało? Do biedronki za kasę najpierw towar rozniesc......

 • felicjan.dulski

  Oceniono 1 raz 1

  Patologia społeczna ma swe źródło w głowach i charakterach ludzi, a nie w ich pozycji ekonomicznej.
  Taka Wolska!

 • aa1000

  Oceniono 1 raz 1

  O czystości i nieskazitelności [dodatkowo wtrącił coś o patriotyzmie] znanej od niedawana osoby, był się niedawno wypowiedział pan prezes głównego banku.
  Wyszło podobnie.

 • glinda53

  Oceniono 7 razy 1

  Pani profesor bardzo dziekuje ze pani zareagowala ,ale ja dodam taka sprawe ze pani Rosati dala tylko porownanie jak jest traktowana kobieta a jak mezczyzna w tym kaju .Pani Rosati nie chciala skrzywdzic tym partnera corki ,ale na tym przykladzie chciala powiedziec ze na kobiete wylewa sie pomyje nawet od kobiet a mezczyzna pozostaje tym zawsze wychodzacym bez skazy,zwyciezca.
  Jest wiele kobiet ze za byle jakies porki czy o byle jakies portki pojda na wojne ,pani Rosati jest samodzielna i z klasa dziwczyna ,choc apropo prezentu dla coreczki wypowiedzialam sie negatywnie ,ale to jej sprawa jakimi prezentami bedzie obdarowywac swoje dziecko.

 • maly_obibok

  Oceniono 19 razy 1

  Czyli jednak ma rację kościół katolicki - najpierw nauki przedłamłżeńskie, potem ślub kościelny i dopiero rozkładanie nóg. Co by nie mówić, gdyby to się tak odbyło, to nie mielibyśmy teraz tak żenującej sytuacji.

 • Gość: gosc

  0

  A moze ten pan jej niczego nie obiecywal. To ze zrobila sobie z nim dziecko to chyba niewystarczajacy argument i pretekst zeby z nia byl, nie musi. O co jej wogole chodzi? O to zeby kogos obrzucic blotem ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX