"Teraz mogę robić, co chcę!" Michelle Obama zaszalała z butami, a ludzie są zachwyceni. My też!

Michelle Obama zaskoczyła świat. Była pierwsza dama zdecydowanie zmieniła styl. Podczas ostatniego wywiadu pojawiła się w brokatowych kozakach, których nie powstydziłaby się sama Rihanna.

Michelle Obama zawsze miała bardzo elegancki i zachowawczy styl - taki, jakiego się oczekuje od pierwszej damy. Jednak teraz, kiedy jeździ po Stanach, promując swoją książkę, pokazuje się z całkiem nowej strony. Jej ostatnia stylizacja podbiła serca Amerykanów.

Zobacz wideo

Michelle Obama w butach w brokatowych kozakach

Michelle Obama podróżuje po Stanach, by promować swoją biografię "Becoming". Jej ostatnie spotkanie autorskie poprowadziła gwiazda "Seksu w wielkim mieście" - Sara Jessica Parker. Była pierwsza dama USA na tę okazję wybrała długą suknię od Balenciagi w żywym żółtym odcieniu. Do niej dobrała długie do połowy uda kozaki w kolorze złota z bardzo połyskliwym wykończeniem, również od Balenciagi. Do tanich nie należały. Jak podaje BuzzFeed kosztowały 4 tysiące dolarów, co w przeliczeniu daje ponad 15 tysięcy złotych.

MICHELLE OBAMA W BUTACH ZA 15 TYSIĘCY ZŁOTYCH. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Amerykanie komentują stylizację Michelle Obamy

W czasie kiedy Barack Obama był prezydentem, jego żona nie pozwalała sobie na tak odważne i rzucające się w oczy stylizacje. Teraz jednak, jak sama przyznała podczas spotkania z Sarą Jessiką Parker, czuje się bardziej swobodnie i wie, że może pozwolić sobie na wolność również w sferze wizerunku. 

Teraz mogę robić to, co chcę - przyznała się w trakcie wywiadu. 

Po czym wyjaśniła, dlaczego wybrała akurat takie kozaki. 

Były po prostu bardzo ładne. To fajne buty - odpowiedziała bez zastanowienia.

Taka metamorfoza spodobała się Amerykanom. Na Instagarmie byłej pierwszej damy internauci komplementują buty i sukienkę Michelle Obamy. 

Zabij w sobie pierwszą damę! Ta stylówka jest super!
Zakochałam się w twoich butach!
Prawdziwa petarda!
Jesteś inspirującą kobietą i rządzisz - pisali.

A wam jak podoba się Michelle Obama w takiej odsłonie?

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.