"Agent-Gwiazdy 4" jeszcze się nie zaczął, a już wiadomo, że będzie wojna. W rolach głównych Kołakowska i Koterski

"Agent-Gwiazdy 4" zostanie wyemitowany wiosną. Jak donosi "Fakt", widzowie podczas programu będą świadkami konfliktu między Miśkiem Koterskim a Violą Kołakowską.

Najnowsza edycja show "Agent-Gwiazdy" zapowiada się bardzo emocjonująco i to nie tylko za sprawą udziału Edyty Górniak. "Atrakcje" zapewnią również Misiek Koterski i Viola Kołakowska, którzy według tabloidu kłócą się nie tylko prywatnie, ale także przed kamerami. 

Zobacz wideo

"Agent-Gwiazdy 4." Koterski i Kołakowska drą koty. O co poszło?

Jak donosi "Fakt", między Miśkiem Koterskim i Violą Kołakowską doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań, która zapoczątkowała serię kłótni i docinek. 

Ona poza kamerami opowiadała, że miała zagrać w filmie o Jamesie Bondzie i mogła zrobić wielką karierę na świecie. On to obśmiał i otwarcie stwierdził, że jej nie wierzy. Wtedy zaczęła się jatka – twierdzi informator "Faktu".

Była partnerka Tomasza Karolaka nie potrafiła wybaczyć Koterskiemu tej zniewagi. Oboje na planie "Agenta-Gwiazdy" mają dać więc upust swoim emocjom. Jakie będą tego efekty? Z pewnością dowiemy się już w trakcie emisji show. 

"Agent-Gwiazdy 4". Najmocniejszy skład ze wszystkich edycji 

Przez ostatnie tygodnie do sieci wyciekały kolejne nazwiska uczestników programu "Agent-Gwiazdy". Teraz jednak TVN w końcu podał oficjalną listę gości.

I tak wiosną na ekranach telewizorów w "Agencie" - oprócz wymienionych już Edyty Górniak, Violi Kołakowskiej i Miśka Koterskiego - zobaczymy: Krystynę Czubównę, Angelikę Muchę (Little Monster), Agatę Nizińską, Marię Sadowską, Katarzynę Wołejnio, Aleksandra Dobę, Rafała Jonkisza, Damiana Kordasa, Andrzeja Gołotę i Wiktora Mrozika.

Prowadzącą program "Agent-Gwiazdy" kolejny raz została Kinga Rusin.  

AG