"Agent-Gwiazdy 4" jeszcze się nie zaczął, a już wiadomo, że będzie wojna. W rolach głównych Kołakowska i Koterski

"Agent-Gwiazdy 4" zostanie wyemitowany wiosną. Jak donosi "Fakt", widzowie podczas programu będą świadkami konfliktu między Miśkiem Koterskim a Violą Kołakowską.

Najnowsza edycja show "Agent-Gwiazdy" zapowiada się bardzo emocjonująco i to nie tylko za sprawą udziału Edyty Górniak. "Atrakcje" zapewnią również Misiek Koterski i Viola Kołakowska, którzy według tabloidu kłócą się nie tylko prywatnie, ale także przed kamerami. 

Zobacz wideo

"Agent-Gwiazdy 4." Koterski i Kołakowska drą koty. O co poszło?

Jak donosi "Fakt", między Miśkiem Koterskim i Violą Kołakowską doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań, która zapoczątkowała serię kłótni i docinek. 

Ona poza kamerami opowiadała, że miała zagrać w filmie o Jamesie Bondzie i mogła zrobić wielką karierę na świecie. On to obśmiał i otwarcie stwierdził, że jej nie wierzy. Wtedy zaczęła się jatka – twierdzi informator "Faktu".

Była partnerka Tomasza Karolaka nie potrafiła wybaczyć Koterskiemu tej zniewagi. Oboje na planie "Agenta-Gwiazdy" mają dać więc upust swoim emocjom. Jakie będą tego efekty? Z pewnością dowiemy się już w trakcie emisji show. 

"Agent-Gwiazdy 4". Najmocniejszy skład ze wszystkich edycji 

Przez ostatnie tygodnie do sieci wyciekały kolejne nazwiska uczestników programu "Agent-Gwiazdy". Teraz jednak TVN w końcu podał oficjalną listę gości.

I tak wiosną na ekranach telewizorów w "Agencie" - oprócz wymienionych już Edyty Górniak, Violi Kołakowskiej i Miśka Koterskiego - zobaczymy: Krystynę Czubównę, Angelikę Muchę (Little Monster), Agatę Nizińską, Marię Sadowską, Katarzynę Wołejnio, Aleksandra Dobę, Rafała Jonkisza, Damiana Kordasa, Andrzeja Gołotę i Wiktora Mrozika.

Prowadzącą program "Agent-Gwiazdy" kolejny raz została Kinga Rusin.  

AG 

Więcej o:
Komentarze (13)
"Agent-Gwiazdy 4" jeszcze się nie zaczął, a już wiadomo, że będzie wojna. W rolach głównych Kołakowska i Koterski
Zaloguj się
 • gassarbaiter

  Oceniono 13 razy 13

  Pani Czubówna i pan Doba zgodzili się na udział w programie z takimi imbecylami? Nie wierzę!

 • Gość: Jola

  Oceniono 17 razy 13

  Teraz to mnie pani Kołakowska rozśmieszyła do łez, czy ona nie widzi , że nie gra bo tego nie potrafi , kompletnie nie ma do grania talentu

 • Gość: Emma

  Oceniono 14 razy 12

  Sorry ale ona na tym zdjęciu wygląda jak Iwan Komarenko.

 • Gość: Ala

  Oceniono 16 razy 12

  Że gdzie miała zagrać?! Buahahaha! Ona tak zagra jak ja polecę na księżyc

 • Rafał G.

  Oceniono 13 razy 11

  Raczej Misiek miał rację. Niektórzy aktorzy grają a niektórzy tylko o tym mówią.

 • Gość: M

  Oceniono 18 razy 10

  Nie dziwię się miskowi też bym nie uwierzyła. Cieszę się że miał odwagę to powiedzieć publicznie. Jeszcze bardziej to lubie

 • Gość: .

  Oceniono 8 razy 4

  Misiek cieszy się ludzką sympatią, bo we wszystkim jest szczery.

 • barakuda62

  Oceniono 4 razy 4

  Agent Gwiazdy-no... agent czy agencica to zapewne się tam jakaś/iś znajdzie,ale gwiazdy to za cholerę w tym spisie znaleźć nie sposób,najbliżej do tego miana to jeszcze Czubównej,ale to i tak daleko, o reszcie tego rzekomo najmocniejszego składu szkoda nawet wspominać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX