Pippa Middleton w pierwszej sesji zdjęciowej po urodzeniu syna. Siostra księżnej Kate zachwyca

Pippa Middleton dwa miesiące po urodzeniu syna wzięła udział w sesji zdjęciowej. Młoda mama prezentuje się fenomenalnie.

Pippa Middleton urodziła w połowie października tego roku i od tej pory w sieci ukazywały się zdjęcia zrobione jedynie przez paparazzi. Teraz w końcu siostra Kate Middleton zgodziła się wziąć udział w pierwszej profesjonalnej sesji pociążowej. 

Zobacz wideo

Pippa Middleton okiem fotografa 

Pippa Middleton wzięła udział w sesji zdjęciowej dla Waitrose & Partners - marki spożywczej i lifestylowej, dla której pisze felietony. Na najnowszym, a zarazem pierwszym oficjalnym zdjęciu po porodzie, Pippa wygląda świetnie. Siostra księżnej Cambridge prezentuje się świeżo i promiennie, a do tego jest bardzo szczupła. Trudno uwierzyć, że została mamą niewiele ponad 2 miesiące temu. 

Zdjęcie, na którym Middleton pozuje w przytulnym pokoju z choinką w tle zrobił Mark Harrison. Fotograf udostępnił swoją pracę na Instagramie. 

 

Zdjęcie bardzo spodobało się internautom, którzy nie żałowali komplementów pod adresem fotografia, jak i jego modelki. 

Niesamowite!
Wspaniałe zdjęcie.
Pippa wygląda świetnie. Nie mogę się doczekać, kiedy pojawi się więcej zdjęć - pisali. 

Przypomnijmy, że ojcem dziecka jest James Matthews - brytyjski biznesmen i milioner. Co ciekawe, brytyjska prasa donosiła, że poród Pippy kosztował ok. 60 tysięcy złotych

AG