Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens ukrywali swój związek. To ich pierwszy wspólny wywiad! Zdradzili, jak się poznali

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens udzielili w "Dzień Dobry TVN" pierwszego wspólnego wywiadu. Zakochani zapewniali, że odnaleźli miłość i chcą ze sobą spędzić resztę życia.
Zobacz wideo

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens do niedawna ukrywali swój związek w tajemnicy. Jednak jakiś czas temu para zdecydowała przyjść razem na jedną z imprez branżowych. Teraz zakochani poszli o krok dalej i udzielili pierwszego wspólnego wywiadu, w którym nie zabrakło wyznań miłości i czułych gestów. Został wyemitowany w "Dzień Dobry TVN".

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens znają się od 4 lat

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens podczas wywiadu z Mateuszem Hładkim przyznali się, że ich znajomość trwa już 4 lata. To właśnie wtedy zaczęli ze sobą pisać, ale korespondencja ta nie przerodziła się w nic poważnego. Swoją relację odnowili rok temu i wtedy się zaczęło.

Rinke napisał do mnie pierwszy raz cztery lata temu, po Balu Dziennikarzy, na którym szalałam na parkiecie. Napisał do mnie: "Co za energia!", coś w tym stylu. To było coś pozytywnego - wyznała Joanna Przetakiewicz.
Później się wyciszyło. Ponad rok temu znów zaczęliśmy do siebie pisać - dodał jej ukochany.

Przetakiewicz i Rooyens zapewniali, że są idealnie zgodni charakterologicznie, doskonale się rozumieją i uzupełniają.

Nie mieliśmy ani jednej sprzeczki przez cały rok. Jesteśmy oboje temperamentni, ale nie jesteśmy ani agresywni, ani wybuchowi - mówiła z uśmiechem na ustach Przetakiewicz, która chwilę później dodała, że producent telewizyjny rzucił dla niej papierosy, choć go o to wcale nie prosiła. 

Joanna Przetakiewicz i Rinke RooyensJoanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens Screen 'Dzień Dobry TVN'

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wyznają sobie miłość

Na antenie "Dzień Dobry TVN" nie zabrakło odważnych wyznań i czułych gestów. Projektantka i producent telewizyjny cały czas się do siebie przytulali i trzymali za ręce.  

Jestem w stu procentach spełniony, uspokojony i naprawdę zakochany w Joannie - wyznał Rinke, który zaraz dodał - Długo bałem się mówić "kocham cię". Teraz odczuwam taką potrzebę.
Chcemy całe życie być razem! - zapewniali. 

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens i ich rodziny

Przetakiewicz i Rooyens spędzają razem czas w Warszawie i Londynie. Oboje dwukrotnie brali ślub (Rooyens rozwiódł się z Kayah oraz Malwiną Wendzikowską) i mają dzieci z poprzednich związków. Teraz tworzą razem patchworkową rodzinę, bo jak wyznała projektantka, wszyscy się bardzo polubili. Dowodem na to są wspólne niedziele, które spędzają nie tylko w towarzystwie dzieci, ale również mamy Przetakiewicz.

AG 

Więcej o: