Wieniawa, Rosati i Zielińska na premierze nowego serialu. Hit ścianki to buty Julii za 4 tys. Gdzieś je już widzieliśmy

Julia Wieniawa przyszła na premierę serialu "Zawsze warto" w oryginalnych butach. Na podobny pomysł wpadła jednak wcześniej inna polska celebrytka.

Hitem wiosennej ramówki Polsatu ma być serial "Zawsze warto", w którym główne role zagrają: Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati i Julia Wieniawa. Do premiery zostało co prawda jeszcze kilka miesięcy, jednak Nina Terentiew najwyraźniej uznała, że produkcję trzeba zacząć promować jak najszybciej. 

Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska na promocji serialu "Zawsze warto"

Z tej okazji w Warszawie odbyło się spotkanie z gwiazdami serialu. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć aktorek wcielających się w główne postaci. Obecne były Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati. Co ciekawe, wszystkie trzy postawiły na kolorowe i wyraziste stylizacje.

ZIELIŃSKA, ROSATI I WIENIAWA PROMUJĄ "ZAWSZE WARTO". ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Weronika Rosati dobrała do swojej kreacji pasek Gucci, ale to buty Julii Wieniawy przykuły uwagę fotoreporterów. Różowe obcasy z "płomieniami" od Prady kosztują 4 tysiące złotych.

Julia Wieniawa jak Doda?

Też macie wrażenie, że już kiedyś je widzieliście? Bingo! Kilka miesięcy temu Doda pojawiła się w takich samych butach na premierze filmu "Juliusz". Inny był jedynie kolor. "Królowa" w przeciwieństwie do Wieniawy postawiła na pomarańcz.

Wieniawa i DodaWieniawa i Doda KAPIF.pl

Myślicie, że Julia Wieniawa świadomie zainspirowała się Dodą? Jak wiadomo, innym też zdarzało się już "zgapić" stylizacje od Rabczewskiej. Niewykluczone, że młodziutka aktorka wzorowała się na Kendall Jenner. Modelka była także była niedawno widziana w takich samych butach.

Więcej o: