Natalia Siwiec ubiera choinkę, ale fani patrzą tylko na... jej buty! "W szpilkach choinkę ubierasz?"

Natalia Siwiec pokazała, jak wygląda jej choinka. Internauci zwrócili uwagę jednak na inną rzecz - buty modelki. Fani celebrytki dziwili się, jak ta może ubierać drzewko w szpilkach.

Natalia Siwiec już poczuła atmosferę świąt. Modelka właśnie pochwaliła się na Instagramie zdjęciami na tle choinki. Natomiast na Instastories celebrytki nie brakuje nagrań, na których widać, jak mała Mia bawi się wśród świątecznych ozdób. 

Natalia Siwiec chwali się choinką

Natalia Siwiec te święta spędzi w swoim nowym domu. Celebrytka już go przystroiła klimatycznymi ozdobami, wśród których doskonale odnajduje się Mia. Na Instastories widać, jak dziewczynka rezolutnie biega między świątecznymi dodatkami. Na zdjęciach, które udostępniła Siwiec nie zabrakło też pięknej, gęstej choinki.

NATALIA SIWIEC POKAZAŁA CHOINKĘ. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Fani komentują choinkę Natalii Siwiec 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Większość z nich była bardzo pochlebna. Internautom bardzo podobało się nie tylko drzewko, ale też wiszące na nim ozdoby w kształcie łyżew. 

Cudowne ozdoby.
Piękne łyżwy na choince.
Choinka śliczna! - pisali.

Niektórzy zwrócili uwagę jednak na coś innego - strój Siwiec, a właściwie fakt, że modelka ubiera drzewko w szpilkach. 

A co Ty kobieto! W szpilkach choinkę ubierasz?
A ja biorę głupia krzesło. Nie sięgam, a tu szpilki trzeba założyć.
A ja ubieram choinkę zawsze na boso w wyciągniętym swetrze i legginsach, ale patrząc na Natalkę, chyba zmienię te nawyki - pisali fani. 

A jak wam podoba się choinka Natalii Siwiec i sama celebrytka w takiej odsłonie? 

AG

Więcej o: