Nowe zdjęcia Meghan Markle podsycają plotki o jej bliźniaczej ciąży. 6. miesiąc, a brzuch jest już ogromny!

Meghan Markle zostanie mamą dopiero wiosną, ale jej brzuch jest już bardzo duży. Czyżby jednak spodziewała się bliźniaków?
Zobacz wideo

Meghan Markle odwiedziła we wtorek londyński dom opieki Brinsworth House dla emerytowanych artystów. Tam spotkała się z podopiecznymi oraz pielęgniarkami, które nie kryły ekscytacji z powodu wizyty księżnej. "Daily Mail" przytacza rozmowę Meghan z jedną z opiekunek.

Księżna była w doskonałym nastroju podczas wizyty. Kiedy jedna z pielęgniarek powiedziała, że wszyscy w Brinsworth House są "wielkimi przyjaciółmi", Meghan odparła: Mam nadzieję, że mogę dołączyć do tego grona. 

Meghan Markle - jak wyglądała? 

Tym razem księżna Sussex wybrała opiętą, białą sukienkę o długości do połowy łydki, która bardzo eksponowała jej sporych już rozmiarów brzuch. Biorąc pod uwagę, że to dopiero szósty miesiąc ciąży, sensu nabierają plotki, że Meghan spodziewa się bliźniąt.

MEGHAN MARKLE - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Do sukienki marki Brock Collection za 834 funty księżna dobrała szary płaszcz (Soia & Kyo - 550 funtów) oraz zamszowe szpilki w tym samym kolorze i prostą kopertówkę. Włosy upięła w skromny kok. Jak Wam się podoba jej stylizacja? 

WJ

Więcej o: