Justyna Żyła ostro krytykuje ojca Piotra. "Szkoda, że moje dzieci mają tylko jednych dziadków". Wyznała, co mówił skoczkowi

Justyna Żyła w ostatnim poście na Instagramie skrytykowała ojca Piotra Żyły. Celebrytka sama natomiast podkreśliła, że zawsze wspierała skoczka.

Justyna Żyła niedługo zadebiutuje w nowym programie "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta". Celebrytka ma godzić w nim skłócone ze sobą pary. Póki co Żyła jest na etapie promocji show. W swoim najnowszym poście, w którym reklamuje program, postanowiła sięgnąć do swojej przeszłości i... obrazić byłego teścia.

Justyna Żyła o byłym teściu

Justyna Żyła do niedawna krytykowała i obrażała Piotra Żyłę.Teraz dostało się ojcu skoczka. Była żona sportowca przedstawiła swojego teścia w niekorzystnym świetle. Nie dość, że zarzuciła mu, że nie wspierał syna, to wprost wyznała, że poniżał sportowca i nie wierzył w jego sukcesy. 

Zawsze to robiłam - wspierałam męża, dopingowałam, motywowałam... Nawet wtedy, kiedy jego najbliższa osoba, jaką jest rodzic, ojciec, mówił mu "Nie nadajesz się, nie umiesz skakać". Stając w obronie najbliższej mi osoby nie rozmawiałam z teściem dobre dwa miesiące. W końcu ma tę swoją galerię pucharów Piotrka. 

Celebrytka sugerowała również, że jej były teść był nie tylko złym ojcem, ale też dziadkiem. 

Szkoda, że moje dzieci mają tylko jednych dziadków. Piotr jest i będzie dla mnie i dzieci najważniejszą osoba na świecie - napisała. 

Chcielibyśmy wiedzieć, jak internauci zareagowali na te słowa, ale Justyna Żyła wyłączyła możliwość komentowania posta. 

Również Piotr Żyła do tej pory nie odniósł się do słów exżony. Myślicie, że to zrobi?

AG 

Więcej o:
Komentarze (75)
Justyna Żyła ostro krytykuje ojca Piotra. "Szkoda, że moje dzieci mają tylko jednych dziadków". Wyznała, co mówił skoczkowi
Zaloguj się
 • marta15052018

  Oceniono 75 razy 67

  po skokach Żyły widać jak jego eks była wielkim ciężarem

 • Gość: ds

  Oceniono 59 razy 53

  powiedzieć o niej,że to durna baba to mało. co chlapnie to gorzej,,

 • Gość: chorwat

  Oceniono 59 razy 51

  Żyła zaczął teraz osiągać wyniki, przypadek? nie sądzę....

 • Gość: Janka

  Oceniono 39 razy 33

  Niech ktoś odetnie tego pustaka od internetu. Facet się otrząsnął po chorym związku z tą pustą torbą, zaczął odnosić sukcesy, to znowu mu robi pod górkę. I niech ta baba zdejmie w końcu te debilne okulary, które maja jej dodać inteligencji - nie dodają.

 • Gość: romanadam

  Oceniono 33 razy 33

  Za moich czasów mówiło się :głupsza niż ustawa przewiduje.A swoją drogą jakipoziom prezentuje telewizja która zatrudnia taką prowadzącą program

 • Gość: precz z wariatami

  Oceniono 39 razy 33

  Przecież sama mu kazała zabierać te puchary. To o co ona ma teraz żal? Powinni ją zamknąć w psychiatryku na leczenie. Jeszcze dzieciom krzywdę zrobi.

 • zmichalg1

  Oceniono 26 razy 26

  Nie dziwię się, że facet ją rzucił. Ja z kimś takim też bym nie wytrzymał.

 • melmakianin

  Oceniono 29 razy 25

  Uwielbiam ten intelekt wylewający się nawet przez oczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX