Boczarska i Banasiuk świętują pierwsze urodziny syna. Ona pokazała uroczy tort, a on? Tak bawi się z Heniem

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk pokazali, jak świętowali pierwsze urodziny swojego syna. Nie obyło się bez życzeń i poważnych przemyśleń.

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk rok temu zostali rodzicami małego Henia. Teraz oboje świętowali pierwsze urodziny syna. Pochwalili się tym na swoich Instagramach. 

Zobacz wideo

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk o synu

Magdalena Boczarska udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie z tortem dla małego solenizanta. To jednak nie fotografia, ale jej niezwykle uroczy opis przyciąga uwagę. Aktorka uznała bowiem, że rok z synem był najlepszym czasem w jej życiu. 

Mężczyzna mojego życia skończył dzisiaj rok. Najpiękniejszy rok w całym moim życiu - napisała Boczarska. 

BOCZARSKA I BANASIUK ŚWIĘTUJĄ URODZINY SYNA. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Urodziny Henia skłoniły do przemyśleń również Mateusza Banasiuka. Aktor nie dość, że pokazał na Instagarmie zdjęcia z synem, to wyznał również, co zmieniły w jego życiu narodziny malucha. 

Dziś mój synek skończył rok. Przez ten czas sporo się o sobie dowiedziałem. Przewartościowałem wiele spraw. Poznałem nowy rodzaj miłości. Dziękuję Ci za to Heniu. Rośnij zdrowy - czytamy pod fotografią Banasiuka. 

Oczywiście pod zdjęciami obojga aktorów pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami dla rocznego Henia. My również się do nich dołączamy i życzymy maluchowi wszystkiego, co najlepsze. 

AG 

Więcej o: