Sasha Knezevic szczerze o ojcostwie: Pojawia się istotka, która jest ważniejsza od ciebie. Poruszające wyznanie modela

Sasha Knezevic w szczerym wywiadzie opowiedział o swoich uczuciach związanych z ojcostwem. Padły piękne słowa!

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozstali się w 2015 roku po czterech latach małżeństwa. To wówczas w mediach głośno mówiło się, że kryzys w ich związku spowodowany był głównie natłokiem pracy, a także dość odmiennymi planami na wspólną przyszłość. Sasha marzył o założeniu rodziny, lecz Anja nie była do tego pomysłu zbyt pozytywnie nastawiona. Oboje żyli na walizkach, spędzając ze sobą coraz mniej czasu. Ostatecznie więc doszło do rozwodu. Knezevic jednak nie rozpaczał po rozstaniu zbyt długo. Pocieszenie znalazł u boku pięknej brunetki, która raczej stroni od show-biznesu. 

Zobacz wideo

Sasha Knezevic o ojcostwie

Sasha Knezevic w lipcu tego roku po raz pierwszy został ojcem. Radosną nowiną pochwalił się wówczas na Instagramie, publikując przy tym urocze zdjęcie. Teraz model postanowił udzielić również wywiadu, w którym zdradził, jakie odczucia towarzyszą mu, odkąd na świecie pojawił się jego syn.

Oprócz tego, że jest to jedno z najpiękniejszych doświadczeń w życiu człowieka, wiąże się ono z dużą odpowiedzialnością. Zaczynasz myśleć o wielu rzeczach, które wcześniej cię nie interesowały. Przykładem są tu szczepienia... - wyznał.
 

Sasha dodał również, że obecnie to właśnie mały Andrija pełni najważniejszą rolę w jego życiu. 

Nagle pojawia się ta mała ludzka istotka, która jest ważniejsza niż wszystko inne. Ważniejsza od ciebie. I to jest cudowne uczucie - dodaje.

Przyznacie, że są to piękne słowa ojca. 

DH