Totalnie odmieniony Maciej Musiał dla "Elle Man". Pozuje na dwóch okładkach i... bez koszulki. Ale przypakował!

Maciej Musiał został gwiazdą najnowszego wydania magazynu "Elle Man". Przystojny aktor pojawił się na aż dwóch okładach. Robi wrażenie!

Maciej Musiał uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Co więcej, sukcesywnie wykorzystuje swoje pięć minut. Przypomnijmy, że młody aktor jest obecnie gwiazdą produkcji "1983", a także jej współproducentem. To jednak nie wszystko. Fani aktora mogą mieć teraz kolejne powody do radości. Maciej wziął bowiem udział w gorącej sesji dla magazynu "Elle Man", a efekty są wręcz powalające.

 

Maciej Musiał w sesji dla "Elle Man"

Aktor pojawił się na aż dwóch okładkach magazynu, w edycji regularnej oraz limitowanej, dostępnej jedynie w prenumeracie. Zdjęcia do sesji z udziałem Musiała wykonał Marcin Kempski. Fotografie naprawdę zapierają dech w piersiach, gdyż w tak drapieżnym wydaniu młodego aktora jeszcze nie widzieliśmy. Maciej na zdjęciach wygląda niczym rasowy model.

 

Jednak zmysły wielbicielek aktora z pewnością najbardziej rozpali fotografia, która znajduje się już w środku magazynu. Maciej zrzucił do zdjęcia koszulkę i zapozował na tle warszawskiej panoramy, eksponując przy tym umięśnioną klatkę piersiową.

Robi na was wrażenie?

DH