Totalnie odmieniony Maciej Musiał dla "Elle Man". Pozuje na dwóch okładkach i... bez koszulki. Ale przypakował!

Maciej Musiał został gwiazdą najnowszego wydania magazynu "Elle Man". Przystojny aktor pojawił się na aż dwóch okładach. Robi wrażenie!

Maciej Musiał uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Co więcej, sukcesywnie wykorzystuje swoje pięć minut. Przypomnijmy, że młody aktor jest obecnie gwiazdą produkcji "1983", a także jej współproducentem. To jednak nie wszystko. Fani aktora mogą mieć teraz kolejne powody do radości. Maciej wziął bowiem udział w gorącej sesji dla magazynu "Elle Man", a efekty są wręcz powalające.

Maciej Musiał w sesji dla "Elle Man"

Aktor pojawił się na aż dwóch okładkach magazynu, w edycji regularnej oraz limitowanej, dostępnej jedynie w prenumeracie. Zdjęcia do sesji z udziałem Musiała wykonał Marcin Kempski. Fotografie naprawdę zapierają dech w piersiach, gdyż w tak drapieżnym wydaniu młodego aktora jeszcze nie widzieliśmy. Maciej na zdjęciach wygląda niczym rasowy model.

Jednak zmysły wielbicielek aktora z pewnością najbardziej rozpali fotografia, która znajduje się już w środku magazynu. Maciej zrzucił do zdjęcia koszulkę i zapozował na tle warszawskiej panoramy, eksponując przy tym umięśnioną klatkę piersiową.

Robi na was wrażenie?

DH

Więcej o:
Komentarze (36)
Totalnie odmieniony Maciej Musiał dla "Elle Man". Pozuje na dwóch okładkach i... bez koszulki. Ale przypakował!
Zaloguj się
 • Gość: PestoForte

  Oceniono 18 razy 12

  1983, dawno nie oglądałem tak złego serialu.

  Sam pomysł ciekawy, atmosfera bardzo fajna, jest tylko jedno ale - całość śmiertelnie nudna.

  Tak, obejrzałem całość, nie pojawiło się nic interesującego tylko było coraz gorzej, to znaczy tak samo nudno. Na szczęście nie będzie kontynuacji.

  A gdyby nie Więckiewicz, który potrafi zagrać wszystko to nie dałoby się tego zmęczyć.

 • golass

  Oceniono 12 razy 10

  glowny powod, dla ktorego po pierwszym odcinku odpuscilem sobie 1983

 • Gość: Cb

  Oceniono 14 razy 8

  On jakiś ciepły jest.

 • Gość: Yaro Slav

  Oceniono 11 razy 7

  Komuś wybitnie zależy żebyśmy myśleli że Musiał jest popularny. Mało tego, ten sam ktoś chce nam wmówić że musiał to zdolny aktor !! A my mówimy dość tej ruskiej propagandzie, nie będą sowieci niszczyć Musiałem polskiej kultury !!

 • kadykianus

  Oceniono 11 razy 5

  Maciek, chce zobaczyc twojego chlopaka. Za duzo masek na twarzy to niedobrze. Proba zaimponowania ojcu w ramach kreowania wlasnej marki to zly pomysl. To za duzo.

 • antybandzior

  Oceniono 8 razy 4

  już wiem po kim to ma, jest taki cymbał co za piłką gania i po strzelonym golu też palucha do japy pcha...

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 3

  No widocznie musiał to przypakował... Ale niech nie przesadza, bo przy niskim wzroście mięśnie nie wyglądają estetycznie.

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 5 razy 3

  Drewno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX