Rosati ostro o byłym facecie: Gdybym to ja miała ośmioro dzieci z czterema partnerami, zostałabym odrzucona przez społeczeństwo

Weronika Rosati w rozmowie z "Galą" opowiedziała o trudnych tematach związanych z samotnym macierzyństwem. Aktorka nie jest jednak zadowolona, że na portale trafiły jedynie wyrwane z kontekstu fragmenty wywiadu. Zachęca więc do jego pełnej lektury.

Weronika Rosati udzieliła ostatnio "Gali" szczerego wywiadu, w którym poruszyła wiele niełatwych dla niej tematów. Aktorka opowiedziała o samotnym macierzyństwie, traumie związanej z rozstaniem z Robertem Śmigielskim, trudnych chwilach w czasie ciąży, a także akcji #metoo.

Nic więc dziwnego, że fragmenty rozmowy Rosati z Anną Zejder-Ibisz zaczęły pojawiać się w sieci, a ich omówienia znalazły się na wielu portalach. Aktorka nie jest jednak zadowolona z tego powodu i zachęca do przeczytania całego wywiadu. 

Polecam przeczytać CAŁY wywiad @magazyngala a nie wyrwane z kontekstu sensacyjne fragmenty - napisała na Instagramie Rosati. 

I faktyczne wywiad dla "Gali" jest bardzo interesujący i porusza wiele wątków.

Weronika Rosati o samotnym macierzyństwie i mężczyznach

Weronika Rosati przyznała, że ubolewa nad tym, że jej córka Elizabeth wychowuje się w niepełnej rodzinie. Gwiazda wyznała również, że zachodząc w ciążę, nie miała pojęcia, że szybko zostanie samotną matką.

Zależało mi na pełnej rodzinie. To, co się wydarzyło w moim życiu, kompletnie nie było tym, czego się spodziewałam.Zachodząc w ciążę, która była planowana, nie miałam powodów przypuszczać, że będę samotnie wychowywać dziecko. Bo jeżelibym miała takie powody, założyłabym rodzinę z kimś innym. Ja chciałam mieć rodzinę, a nie tylko dziecko - czytamy w wywiadzie.

Aktorka wyraziła też swoje zdanie na tematy mężczyzn i tego, że ich postrzeganie kulturowe zupełnie różni się od tego, jak oceniane są kobiety. Według Rosati we współczesnym świecie mężczyznom wolno o wiele więcej niż płci pięknej. 

Mężczyźni często uważają, że są kompletnie bezkarni i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje czyny. (...) Facet jest zawsze niewinny i wszystko mu wolno. (...) Gdybym to ja miała ośmioro dzieci z czterema partnerami, w tym czworo nieślubnych, poczętych w trakcie małżeństwa w ukryciu, i byłabym nadal nierozwiedziona, raczej zostałabym odrzucona, wyklęta przez społeczeństwo i poddana totalnemu ostracyzmowi. Byłabym skończona jako kobieta i aktorka. Tymczasem w przypadku mężczyzny jedyną reakcją ludzi są szeroko wytrzeszczone oczy bądź parsknięcie śmiechem - opowiadała. 

Weronika Rosati: ciąża była traumą

Aktorka podkreśliła, że macierzyństwo jest dla niej najważniejsze, a córka daje jej ogromną siłę. Jednak w czasie ciąży, po tym, jak rozstała się z Robertem Śmigielskim, czuła się samotna, a ciąża była trudnym doświadczeniem. 

Ciąża była traumą. I zarazem najszczęśliwszym czasem w moim życiu...- odważnie przyznała. 

Aktorka zdementowała również plotki o tym, że przyczyną jej rozstania z partnerem był jej wyjazd do USA. Gwiazda wyjaśniła, że wyjechała tam w celach zarobkowych. 

Wyjechałam do Stanów, bo musiałam zarabiać na utrzymanie, grałam główną rolę w amerykańskim serialu "Send It" - czytamy w wywiadzie. 

Weronika Rosati dodała również, że choć wychowuje córkę sama, to otrzymuje wiele wsparcia od rodziców. Nie wyklucza też, że kiedyś uda jej się znaleźć odpowiedniego partnera. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (127)
Rosati ostro o byłym facecie: Gdybym to ja miała ośmioro dzieci z czterema partnerami, zostałabym odrzucona przez społeczeństwo
Zaloguj się
 • mejerewa

  Oceniono 70 razy 68

  Wszystko to prawda, ale sama sobie przeczy, skoro planowała rodzinę z nałogowym zdradzaczem żony i płodzicielem pozamałżeńskich dzieci. Dlaczego liczyła, że dla niej zrobi wyjątek, rozwiedzie się i ustatkuje?

 • Gość: Pena

  Oceniono 51 razy 39

  Ładna dziewczyna,nie najgorsza aktorka,z dobrego domu- dlaczego wybiera samych starych i problemowych facetów(Kolonko,Żuławski,śmigielski).Czy naprawdę nie ma fajnych trzydziestolatków?

 • Gość: Gość

  Oceniono 42 razy 38

  Przecież w momencie gdy zaszła z nim w rzekomi planowana, jak sama podkreśla, ciaze to facet był już żonaty, miał dzieci z zona i na boku z kochanka: wiec rosati od początku była kolejna kochanka. Serio jest tak głupia ze planowała z nim przyszłość, myślał ze porzuci żonę i dzieci żeby wychowywać kolejne dziecko tylko z nią? Chciała zbudować szczęście rozwalając rodzina i to z nałogowym plodzimierzem. A tu zonk pan ja tez kopnął w dude.

 • Gość: mn

  Oceniono 35 razy 31

  Fajnego faceta wybrała sobie do założenia rodziny. Jest aż taka durna, czy tylko plecie trzy po trzy?

 • Gość: weronika

  Oceniono 39 razy 23

  sama mu dałaś doopska bez gumy choć wiedziałaś że jebaka ma żonę, dzieci i inne jeszcze dzieci. Są tacy są faceci ale też są takie kobiety jak ty. Jesteście siebie nic nie warci. I nie odwracaj kota ogonem. weinsteinowi i żuławskiemu dawałaś bo co ?

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 39 razy 21

  Pani Weroniko niech się Pani nie kompromituje bo to zakrawa na drugą Panią Żyłę

 • Gość: Karol

  Oceniono 31 razy 21

  Biedactwo :-)) ukrywał przed nią poprzednie związki i dzieci??? 😂
  Pchała mu się do łóżka to ma! Nic nie mówiła, że ja zgwałcił.

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 22 razy 18

  A gdyby to ona się zastanowiła, co wyprawia pakując się w związek z facetem po takich przejściach, to by teraz nie musiała płakać i się żalić na swoją niedolę w internecie. Rozumu nie ma czy co? Ja nawet bym nie pomyślała o związku z takim facetem. A jak ona taka ryzykantka, to niech teraz płaci za swoje błędy.

 • Gość: giosc

  Oceniono 32 razy 18

  Kobieta bez klasy tylko się kompromituje piorąc publiczne brudy i jeszcze w taki obrzydliwy sposób promuje się na biednym dziecku, tej Rosati naprawdę odbiło @

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX