Edyta Górniak rozpacza na Instagramie po utraconej miłości: Kobieta zakochana to kobieta stracona

Edyta Górniak niedawno rozstała się z ukochanym, Mateuszem Zalewskim. Teraz na Instagramie napisała, czym dla niej jest miłość i jak zmieniło się jej podejście do związków.
Zobacz wideo

O tym, że Edyta Górniak spotyka się z kierowcą rajdowym, Mateuszem Zalewskim, mówiło się od początku roku. Ich związek trwał zaledwie kilka miesięcy. Być może miał na to wpływ wywiad piosenkarki, w którym wyznała, że w wakacje poroniła. Było to dla niej niezwykle trudne i, jak przyznała w "DD TVN", "kobieta zostaje bardzo samotna z tym uczuciem".

Zobacz też: Górniak potwierdziła, że zerwała z Zalewskim. Wydała oświadczenie. Były partner już odpowiedział. Chyba się wkurzył

Edyta Górniak o miłości

Górniak na swoim koncie na Facebooku poinformowała fanów, że to ona podjęła decyzję o rozstaniu. Przyznała też, że zarówno dla niej, jak i Zalewskiego nie jest to łatwy czas. Najwidoczniej dalej przeżywa rozstanie, gdyż na jej Instagramie pojawił się bardzo osobisty wpis.

Coco Chanel mawiała, że kobieta zakochana to kobieta stracona. Cóż, wolimy myśleć jednak, że Miłość daje nam w życiu parasol ochronny. Bo kiedy coś jest tak potężne, któż ośmieliłby się to burzyć? - brzmi początek wpisu.

Potem czytamy, jakie piosenkarka miała wyobrażenia na temat uczucia i jak zmieniło się jej podejście do miłości po ostatnich doświadczeniach.

Kiedyś myślałam, że poświęcenie wszystkiego dla Miłości jest jej pięknym dowodem, a także mocnym wyrazem dojrzałości. Dziś myślę, że kiedy się kogoś kocha, oczekiwanie dostosowania się kogoś dla naszej wygody, przyzwyczajeń i przekonań jest wręcz zaprzeczeniem tej Miłości - kontynuowała. 

Zaapelowała także do fanów, aby uwielbiali "kogoś za to, jaki jest, a nie pod warunkiem, że...". Przyznała też, że wierzy, że "w życiu jest przestrzeń na wszystko, kiedy dobrze się wykorzysta każdą jego chwilę". Zwróciła się także do użytkowników Instagrama, którzy mają podobne do niej przeżycia i zapewniła ich, że nie są sami.

Szkoda, że budowanie normalności w dzisiejszym świecie staje się tak trudne dla tak wielu z nas... Jeśli gdzieś tam, wśród instagramowców za pięknie wykreowanymi postami kryją się zmiażdżone serca, przepełnione strachem przed ułożeniem nowego, lepszego planu... Wiedzcie, że nie jesteście sami. Bo cokolwiek nas dzieli, jesteśmy przecież z tego samego kruszcu. To tylko życie. Taki jego etap. Wspierajmy się. Przetrwamy - zakończyła.

Jej słowa trafiły do wielu użytkowników Instagrama. Zostawili oni mnóstwo komentarzy, w których dzielą się swoimi historiami oraz przemyśleniami. W kilku słowach chcą też dodać Edycie Górniak otuchy i dziękują jej za ten wpis.

Cudowne i prawdziwe słowa. Edi, dziękuję Ci, że jesteś. Piękne słowa, jestem z tobą.
Wszystkie twoje słowa zawsze biorę do serca. Nie znam drugiej tak mądrej życiowo osoby, jaką jesteś ty, Edi. Mimo wszystko mam nadzieję, że wszystko się u ciebie ułoży i będziesz jeszcze najszczęśliwszą osobą na świecie.
Piękny i prawdziwy opis. Dziękuję za wszystko, Edytko. Razem na pewno przetrwamy - piszą.

Jak widać Edyta Górniak jeszcze nie otrząsnęła się po rozstaniu, które mocno wpłynęło na jej życie. My jednak trzymamy za nią kciuki i wierzymy, że jeszcze spotka prawdziwą miłość.

AW

Więcej o:
Komentarze (78)
Edyta Górniak rozpacza na Instagramie po utraconej miłości: Kobieta zakochana, to kobieta stracona
Zaloguj się
 • Gość: Ula

  Oceniono 38 razy 28

  Najpierw ukochanego kopie w tyłek a teraz rozpacza...brrrrr.I to wieczne udawanie pokrzywdzonej. Masakra.

 • Gość: lala

  Oceniono 25 razy 17

  Czyli tłumacząc na polski , kolejny gnojek nie potrafiący sprostać oczekiwaniom i pokrzywdzona Edzia?

 • Gość: wjkrzy

  Oceniono 15 razy 13

  Nie wiem co bardziej mnie w tych tekstach razi, infantylność czy głupota? Jak z brazylijskiej telenoweli. Opinie fanów, na tym samym poziomie. "Gwiazda" dla kucharek, ale w Polsce to "diva", mamy takie niestety tendencje, patrz kompletnie niezrozumiała, oszałamiająca jak na Polandię kariera niejakiej Wieniawy, która ani wygląda, ani śpiewa, ani gra ani nic. Głupia jak Górniak po prostu. Kobieto, nie męcz nas już swoimi "miłościami" i "przemyśleniami". To nie jest przypadek, że przez całe życie nie możesz znaleźć stałego partnera a Twoje "wybory" są coraz dziwaczniejsze. A to jakiś młody aktor w USA, a to synalek bogatych, udający rajdowca, też młody. Mam pomysł, nie szukaj już facetów i nie nagrywaj nic nowego, z jednego i drugiego nic nie będzie.

 • Gość: urszula

  Oceniono 16 razy 10

  Eyta nie odnajdzie sie juz w zadnym zwiazku , za bardzo pokochala niezaleznosc , nie lubi byc ograniczana , a kazdy zwiazek wymaga poswiecen jesli naprawde sie kocha , nie nozna tylko brac nie dajac nic w zamian!!

 • klan_fan

  Oceniono 10 razy 8

  Mężczyźni powinni wiać gdzie pieprz rośnie. Wszyscy wszystko będą o was wiedzieć bo ta ekshibicjonistka nie umie być dyskretna. Widziałem mamę z synkiem tv śniadaniowej. Kawał chłopaka a mama go głaszcze na wizji i przemawia jak do bobasa.. Obciach na całego.

 • Gość: hehe

  Oceniono 7 razy 7

  trzeba jej przyznać, że umie manipulować tą naiwną tłuszczą, która ją wielbi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX