Aneta Zając rozkwita przy Patryku Ignaczaku. Fani zachwyceni nową sesją: Szalona dziewczyno, super widzieć ciebie taką

Aneta Zając w końcu znalazła miłość i jest szczęśliwa u boku nowego partnera - Patryka Ignaczaka. Czy parę czeka happy end?

Aneta Zając 6 lat temu rozstała się z Mikołajem Krawczykiem, który jest ojcem jej dwóch synów. Od tego czasu aktorka nie związała się z innym mężczyzną i całkowicie poświęciła się roli matki. Teraz w jej życiu pojawił się jednak Patryk Ignaczak, wokalista "Audiofeels", z którym tworzy szczęśliwy związek. 

Aneta Zając i Patryk Ignaczak

Aneta Zająć i Patryk Ignaczak pochwalili się na Instagramie, że spędzają wspólne chwile. Para świetnie się dogaduje. Łączą ich podobne przeżycia - oboje mają dzieci, a ich poprzednie związki rozpadły się (Ignaczak rozstał się z Anną Wendzikowską, z którą ma córkę).

Anecie imponuje fakt, że Patryk doskonale radzi sobie w roli taty trzyletniej Kornelii. Anecie potrzebny jest taki życiowy partner, który rozumie, przez co przeszła, i będzie jej najlepszym przyjacielem - mówi "Fleszowi" znajomy aktorki. 

Aneta Zając w końcu zaufała więc mężczyźnie i znów uwierzyła w miłość. Są też spore szanse, że aktorka zdecyduje się na kolejny ślub i razem z Ignaczakiem utworzy kochającą, patchworkową rodzinę. 

Aneta Zająć pięknieje

Nowy związek służy Anecie Zając. Aktorka kwitnie i wygląda lepiej niż kiedykolwiek, czego najlepszym dowodem jest jej najnowsza sesja zdjęciowa, którą pochwaliła się na Instagramie. 

 

Takiego samego zdania są fani Zając, którzy nie szczędzą jej komplementów. 

Super fotka, dawno czegoś tak spontanicznego i fajnego u Pani nie widziałem!
Szalona dziewczyno, super widzieć Ciebie taką.
Pięknie wyglądasz! - czytamy w komentarzach pod najnowszym zdjęciem Zając. 

Wy też to widzicie? 

AG