Na jaw wychodzą kolejne kulisy burzliwego związku Kate i Williama. Kiedyś książę doprowadził ukochaną do łez

Księżna Kate nieraz płakała przez księcia Williama. Jeszcze kilka lat temu między tą dwójką dochodziło do ostrych spięć.

Księżna Kate i książę Williama uchodzą za małżeństwo dla wielu idealne. Okazuje się jednak, że jeszcze kilka lat temu ich relacje nie wyglądały aż tak kolorowo. Niedawno pisaliśmy bowiem, że William początkowo nie chciał ślubu z Kate, gdyż bał się zobowiązań. Teraz światło dzienne ujrzały kolejne informacje dotyczące dość burzliwego związku Kate i Williama. 

Księżna Kate i książę William mają za sobą burzliwą przeszłość

Wszystko za sprawą książki "The Making of a Royal Romance" z 2011 roku. Autorka, Katie Nicholl, przywołała w niej szokującą historię, która miała miejsce dokładnie 12 lat temu. To wówczas Kate była przekonana, że zbliżające się święta Bożego Narodzenia spędzi wraz z Williamem, gdyż początkowo mieli właśnie takie plany. To, co wydarzyło się jednak później, wprawiło Kate w osłupienie.

William poinformował ówczesną dziewczynę, że czas ten woli spędzić ze swoją rodziną i tym samym doprowadził Kate do łez. Książę obiecał jednak ukochanej, że postara się do niej dołączyć, lecz w ostatniej chwili postanowił zmienić również i to. Kate zrozumiała wtedy, że zachowanie Williama jest dość podejrzane.

William miał wątpliwości i usiadł ze swoim ojcem i babcią, aby odbyć szczerą dyskusję na temat jego przyszłości z Kate. Oboje doradzili mu, żeby się nie spieszył - pisze w swojej książce Katie Nicholl. 

To wówczas w ich związku nastąpił kryzys, który chwilę później zakończył się rozstaniem. Na szczęście Kate i William postanowili do siebie wrócić i dziś żyją jako szczęśliwe małżeństwo, wychowując wspólnie już trójkę dzieci.

DH

Więcej o:
Komentarze (39)
Księżna Kate i książę William mają burzliwą przeszłość. Kiedyś książę doprowadził ukochaną do łez!
Zaloguj się
 • Gość: ...

  Oceniono 34 razy 22

  Sorry ale ta Kate chyba nie jest zbyt mądra. Liczyła, że William zmieni wieloletnią tradycję i nie spędzi świąt z rodziną królewską?

 • Gość: Gość 2

  Oceniono 15 razy 15

  Jak już to wkurzyl matkę Kate, która na święta wynajęla na wsi dworek ze służbą żeby "się pokazać". A Willi zrezygnował.

 • Gość: majonez

  Oceniono 25 razy 15

  Rogi jej rosną

 • Gość: Gość 2

  Oceniono 20 razy 14

  No straszne!
  Brytyjskie brukowce zeszły wreszcie z Meghan i zaczęły dowalac "królewnie" ludu.
  Przypominają, że królowa jej nie lubi, nazywając "leniwa i próżną". Piszą, że służba od niej uciekła, jak matka zaczęła się panoszyć w pałacu!
  No i nigdy nie lubiła żadnej z dziewczyn Harrego, bo bała się bardzo każdej konkurencji.
  William to chyba ma ciężkie życie, co widać po jego wymuszonym i zgorzknialym uśmiechu.

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 20 razy 14

  Zapomnieliscie jeszcze dodać, że krolowej i Karolowi nie podobala się leniwa Kasienka, która rąk pracą nie zbrudzila, spędzając czas w pieciogwiazdkowych kurortach.

 • Gość: gol

  Oceniono 40 razy 12

  Nie wróżę im szczęścia w tym małżeństwie, bo ono jest wymuszone.
  Nikt tego małżeństwa nie chciała, poza Kate i jej rodziną, która dosłownie Wiliama osaczyła. Po zerwaniu, o którym mowa, William w jakimś klubie miał powiedzieć - nareszcie wolny. Nie na długo, bo mimo - a może właśnie dlatego - że miał nową dziewczynę, Kate wynajęła dom obok niego i donosiła mu obiadki. Chodziła na te same imprezy, on z dziewczyną a ona za nimi. To wyjątkowo upokarzające, a jednocześnie pokazuje, z jaką determinacją walczyła o wejście do rodziny królewskiej. To dla niej i jej matki znaczyło być albo nie być. Skończyła studia, ale nie podejmowała żadnej pracy, zamieszkała obok, by cały czas być w gotowości i wyruszyć za Williamem. Przez chwile pomagała w jakimś biurze znajomych rodziców, ale w umowie miała napisane, że może opuścić miejsce pracy w każdej chwili.

  Takiej kobiety nie można kochać i szanować, można się do niej przyzwyczaić. Na pewno William ma do niej wiele sentymentu, może i przyjaźni, teraz jest matką jego dzieci wiec, chociażby z racji tego, jest i będzie mu w jakiś sposób bliska, ale takiej prawdziwej miłości to tu nie ma i raczej nie będzie. Zresztą deklarację ślubu wymogła matka Kate, żadajac, żeby się zdeklarował, bo tyle lat chodzenia i niechodzenia jej córkę ośmiesza.

  William spotykał się w tym czasie z kilkoma kobietami, dwa związki były bardzo poważne, ale partnerki miały za sobą cien Kate i przerażał je reżim angielskiego dworu. Same były arystokratkami, więc nie miały parcia na wejście do rodziny królewskiej, bo i tak w niej jakoś były, a jednocześnie miały swobodę. Małżeństwo z Williamem to wykluczało.

  Mimo że William ma za chwilę 40 lat, to tak naprawdę całe jego dojrzałe życie miał Kate u nogi, nawet jak był z innymi kobietami, to zawsze miła ją za plecami. Może dlatego jak się niedawno wyrwał na narty do Szwajcarii, to balował do rana z jakąś modelką, i ich wspólne zdjęcia obiegły media na całym świecie, ale za wstawiennictwem dworu, szybko z nich zniknęły. I tak to już będzie, tylko będzie ostrożniejszy.

 • Gość: Klaudia

  Oceniono 12 razy 8

  No ten William miał się kogo poradzić Karola który miał kochankę i zdradzal Diane na prawo i lewo rzeczywiście wzór do naśladowania ale tam burdel jest w tej rodzinie królewskiej

 • Gość: MaS

  Oceniono 12 razy 6

  Jak dobrze ze w naszym pięknym kraju jest tyle ekspertów od miłości, arystokracji i dworu brytyjskiego. Aż chce się żyć wśród takich ludzi. Wygląda tyleż ze po poradę małżeńską można udać się do prawie każdej osoby na ulicy, spojrzy taki na zdjęcie i już wie czy jesteś szczęśliwa czy nie a jeżeli nie to z pewnością wie dlaczego.
  Dno i wodorosty .😳

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX