Na jaw wychodzą kolejne kulisy burzliwego związku Kate i Williama. Kiedyś książę doprowadził ukochaną do łez

Księżna Kate nieraz płakała przez księcia Williama. Jeszcze kilka lat temu między tą dwójką dochodziło do ostrych spięć.

Księżna Kate i książę Williama uchodzą za małżeństwo dla wielu idealne. Okazuje się jednak, że jeszcze kilka lat temu ich relacje nie wyglądały aż tak kolorowo. Niedawno pisaliśmy bowiem, że William początkowo nie chciał ślubu z Kate, gdyż bał się zobowiązań. Teraz światło dzienne ujrzały kolejne informacje dotyczące dość burzliwego związku Kate i Williama. 

Zobacz wideo

Księżna Kate i książę William mają za sobą burzliwą przeszłość

Wszystko za sprawą książki "The Making of a Royal Romance" z 2011 roku. Autorka, Katie Nicholl, przywołała w niej szokującą historię, która miała miejsce dokładnie 12 lat temu. To wówczas Kate była przekonana, że zbliżające się święta Bożego Narodzenia spędzi wraz z Williamem, gdyż początkowo mieli właśnie takie plany. To, co wydarzyło się jednak później, wprawiło Kate w osłupienie.

William poinformował ówczesną dziewczynę, że czas ten woli spędzić ze swoją rodziną i tym samym doprowadził Kate do łez. Książę obiecał jednak ukochanej, że postara się do niej dołączyć, lecz w ostatniej chwili postanowił zmienić również i to. Kate zrozumiała wtedy, że zachowanie Williama jest dość podejrzane.

William miał wątpliwości i usiadł ze swoim ojcem i babcią, aby odbyć szczerą dyskusję na temat jego przyszłości z Kate. Oboje doradzili mu, żeby się nie spieszył - pisze w swojej książce Katie Nicholl. 

To wówczas w ich związku nastąpił kryzys, który chwilę później zakończył się rozstaniem. Na szczęście Kate i William postanowili do siebie wrócić i dziś żyją jako szczęśliwe małżeństwo, wychowując wspólnie już trójkę dzieci.

DH

Więcej o: