Komentarze (50)
Meghan Markle nieustannie trzyma się za brzuch. Internauci twierdzą, że robi to "pod publiczkę". Jest jednak inne wyjaśnienie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: zarafok

  0

  ze śmiechu na wasz wpis

 • Gość: gosc

  0

  a kogo obchodzi rodzina królewska, serwujecie codziennie jakąś plotkę tylko po co? to głupie, co nas łączy?

 • Gość: dere

  0

  bo ma sraczkę

 • Gość: Mamma

  Oceniono 18 razy 0

  Sorry, gdyby była zwykłą, pracującą kobietą , to by nie miała czasu , trzymać się za brzuch. Sama jestem matką i nie chodziłam ani w jednej ani w drugiej ciąży z ręką na brzuchu. Owszem, głaskałam córki, najczęściej kiedy usiadłam a one się wierciły w brzuchu. Niestety przychylam się do zdania tych, którzy twierdzą że robi to pod publiczkę, bądź co bądź jest aktorką.

 • pela_46

  Oceniono 36 razy 0

  nie widzę dobrego zakończenia tego związku, niestety to się jej znudzi i to wcale niedługo.

 • Gość: Henia

  Oceniono 50 razy 0

  Ona nie ma klasy, zwykla, niewyksztalcona kobiecina, ktorej sie udalo ksiecia upolowac, caly czas niepewne gesty, albo wlosy maca, twarz, wiesza sie Harry’ego, teraz bec. Ugh!

 • sabriel

  Oceniono 18 razy -2

  To rola jej życia. Będąc dalej tylko aktorką nic lepszego by nie zagrała. Z premedytacją łamie etykietę, żadna z niej księżna. Księżną jest Kate. Mimo, że nie pochodzi z arystokracji to potrafiła odnaleźć ię w tej rodzinie, dopasować. Megan zależy jedynie na sławie. Jeszcze nie jedne raz przysporzy tej rodzinie problemów. Ona będzie gorsza niż Diana.

 • Gość: Anna

  Oceniono 17 razy -3

  Prawdopodobnie tylko tak robi jak ma byc fotografowana. Czyli robi na pokaz, bo wątpię ze w domu albo na spacerze ciągle sie trzyma za brzuch.... Naprawdę nie miał kogo sobie wziąść Harry za żonę, naprawdę.... Same problemy stwarza, juz nie mówiąc ze służba narzeka na nią i jakieś asystentki nawet odchodzą z pracy bo księżnej odpija palma.

 • Gość: elf

  Oceniono 21 razy -3

  Kobita generalnie na pasuje do dworu. Toz nie ona jedna poślubiła ksiecia, nie bedac artystokratką. Zfecydowana większość żon krółów , następców tronu, książąt pochodzi z "gminu". Kobitki mają jednak jakis umiar, takt i klasę, ta zaś ani nic, plus jeszcze koszmarna rodzinka. Jej sie chyba role pomyliły i cały czas gra, ale to ju z problem Harrego. zachciało mu się amerykańskiej aktoreczki, to ma.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX