Komentarze (50)
Meghan Markle nieustannie trzyma się za brzuch. Internauci twierdzą, że robi to "pod publiczkę". Jest jednak inne wyjaśnienie
Zaloguj się
 • Gość: Cerrie

  Oceniono 33 razy 25

  Ale ludzie są durni. Nie wiem, kto pisze te komentarze negujące jej trzymanie się za brzuch. Ale dla mnie to normalne, że ciężarne puchną z dumy, że są w ciąży. To tylko właśnie te, które wiecznie patrzą co hnni powiedzą mają z tym problem, i ukrywają ciążę. Natomiast są też świadome ciężarne, które wiedzą, że ciąża jest wyjątkowym czasem, i należy w pełni cieszyć się każdym jej aspektem, bo potem ten czas już się nie powtórzy. Tak właśnie powinno być: Ładna, zadbana ciężaróweczka w podkreślających brzuch sukienkach. A nie rozczochrana w workowatych dresach. Megan cieszy się ciążą, ale że wszędzie się o niej mówi, i ludzie powoli mają tego dość, to krytykują ją nawet za godną ciężaróweczki postawę.

 • Gość: :)

  Oceniono 24 razy 24

  Widzę, że wśród czytelniczek Plotka pokutuje przekonanie Kai Godek - jeżeli ja coś robiłam w taki sposób to teraz WSZYSTKIE kobiety MUSZĄ postępować tak samo. Jakby mogły to wprowadziły ustawę zakazująca trzymania się za brzuch :)

 • Gość: Ada

  Oceniono 20 razy 18

  Moja ciąża była wyczekiwana. Bardzo cieszyłam się z niej. Trzymałam, dotykałam, głaskałam brzuch z radości.

 • Gość: gosc

  Oceniono 25 razy 17

  Biedni ludzie jestescie. Spedzac zycie na analizie kobiety ktore w ciazy dotyka brzucha. Do wyszystkich matek ktore tutaj krytykuja sppsob dotykania brzucha przez Megan: wylaczcie net odlozcie telefon i zajmijcie sie wlasnymi dziecmi. Pozdro.

 • wkswks

  Oceniono 23 razy 13

  Czasem dzircko albo intensywnie się porusza albo w końcówce ciąży jest ułożone w bardzo niewygodny dla kobiety sposób i wtedy odruch objęcia, naciśnięcia brzucha jest naturalny, samoistny.

 • Gość: Ml

  Oceniono 24 razy 12

  Wystarczy odwiedzić pierwszą lepszą poczekalnie ginekologiczna, żeby zobaczyć, że wszystkie ciężarne tak robią :)

 • Gość: Justyna

  Oceniono 18 razy 8

  Trzyma mocno swoją finansową przyszłość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX