Weronika Rosati w mocnym wywiadzie dla "Gali": Chciałam mieć rodzinę, a nie tylko dziecko. Ciąża była traumą

Weronika Rosati wystąpiła z roczną córką na okładce "Gali". Sesji zdjęciowej towarzyszy wywiad, w którym aktorka zdradza m.in. kulisy rozstania z ojcem Elizabeth, Robertem Śmigielskim.

Weronika Rosati jakiś czas temu udzieliła głośnego wywiadu, w którym opowiedziała o samotnym macierzyństwie. Rozmowa odbiła się szerokim echem, a aktorka dostała ogromne wsparcie od kobiet, które znalazły się w podobnej do niej sytuacji. Teraz Rosati wystąpiła z córką na okładce "Gali", gdzie zdobyła się na kolejne gorzkie wyznania.

Weronika Rosati: Ciąża była traumą

Rosati po raz kolejny podkreśliła, że razem z partnerem, Robertem Śmigielskim, chciała założyć rodzinę i Elizabeth była planowanym dzieckiem. Życie zweryfikowało jednak te plany.

Zachodząc w ciążę, która była planowana, nie miałam powodów przypuszczać, że będę samotnie wychowywać dziecko. Bo jeżelibym miała takie powody, założyłabym rodzinę z kimś innym. Ja chciałam mieć rodzinę, a nie tylko dziecko.

Kryzys w związku Rosati zaczął się już, gdy aktorka była w ciąży. Minęło jednak sporo czasu, nim podjęła decyzję o rozstaniu.

Podjęcie tej decyzji trwało ponad rok. Ciąża była traumą. I zarazem najszczęśliwszym czasem w moim życiu...
To moja największa porażka życiowa, że podjęłam złą decyzję, wchodząc w ten związek. Ubolewam, że nie mogę dać mojej córce tego, co najlepsze, a najlepsza dla dziecka jest pełna rodzina. Ja w to wierzę. Dlatego decyzja o rozstaniu była traumatyczna, trudna i przykra.

Rosati podkreśla, że zdecydowała się o tym opowiedzieć, gdyż media obarczały ją za rozpad związku. Aktorka nie chce, by jej córka w przyszłości czytała, że jej mama "zrezygnowała z domu, bo chciała wyjechać do Stanów i siedzieć na plaży". Trudno jej się pogodzić z tym, że to ona została uznana "za tą złą" i jednocześnie dostrzega w tym pewien schemat negatywnego myślenia o kobietach.

Gdybym to ja miała ośmioro dzieci z czterema partnerami,w tym czworo nieślubnych, poczętych w trakcie małżeństwa w ukryciu, i byłabym nadal nierozwiedziona, raczej zostałabym odrzucona, wyklęta przez społeczeństwo i poddana totalnemu ostracyzmowi. Byłabym skończona jako kobieta i aktorka. Tymczasem w przypadku mężczyzny jedyną reakcją ludzi są szeroko wytrzeszczone oczy bądź parsknięcie śmiechem.

Weronika Rosati poznała ortopedę Roberta Śmigielskiego, gdy leczyła chorą nogę po wypadku samochodowym. W grudniu zeszłego roku urodziła córkę, Elizabeth. Pół roku później w oficjalnym oświadczeniu potwierdziła plotki o rozstaniu z partnerem.

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Komentarze (164)
Weronika Rosati w mocnym wywiadzie dla "Gali": Chciałam mieć rodzinę, a nie tylko dziecko
Zaloguj się
 • Gość: Ewa

  Oceniono 101 razy 91

  Wszyscy na portalach plotkarskich wiedzieli, że on ma tyle dzieci, a ona nie wiedziała?

 • Gość: deta

  Oceniono 91 razy 79

  chciala mieć rodzine ze śmigielskim, żonatym, ojcem 8 dzieci z róznymi damami, Weronika koniecznie psychiatra

 • Gość: Atrakcyjny Kazimierz

  Oceniono 76 razy 74

  Ot doktorek ,sprawca wielu ciąż jako mąż i nie mąż

 • Gość: gol

  Oceniono 100 razy 60

  Żuławski wiedział, co pisze w Nocniku, ale i tak jej jeszcze do końca nie docenił.
  Normalna kobieta, gdyby zaszła w ciążę z żonatym facetem, "który ma ośmioro dzieci z czterema kobietami, w tym czworo nieślubnych, poczętych w trakcie małżeństwa w ukryciu", to trzymałaby gębę na kłódkę i wstyd by jej było się przyznać, że była świnią wobec innej kobiety, a do tego tak głupia i nieodpowiedzialna, żeby z takim niewiernym dzieciorobem się zadawać.

  Tymczasem Rosati wylewa żale w mediach i lamentuje, jak to urodziła planowane dziecko z facetem, co ma żonę i teraz ma do niego żal, że ją zostawił.

  Po pierwsze on jej nie zostawił, tylko jest tam, gdzie jego miejsce, z zoną i rodziną.
  Po drugie, w życiu nie uwierzę, że dziecko było planowane przez obojga. Gość , który ma tyle dzieci małżeńskich i na boku, raczej nie marzy o tym, żeby mieć ich więcej. Chciał poromansować i tyle, a że głupi jak but, to ma z nią siódme i dorobił jeszcze ósme dziecko.
  Po trzecie, Rosati tak mataczy, że nie wato w ogóle zwracać uwagę na to, co mówi.

  Ortopeda przestał się pojawiać u jej boku, jak tylko była w widocznej ciąży - a nie jak twierdzi dopiero po narodzinach córki. Zresztą w tym samym czasie dmuchnął jeszcze jakąś panienkę i zdaje się, że córka ma prawie bliźniacze rodzeństwo, a zaraz po porodzie opowiadała, jak to samotnie go przechodziła w Stanach, a towarzyszyła jej tylko matka. Teraz, w jakimś wywiadzie, opowiada, że oczywiście ojciec dziecka był obecny itp. itd.

  A dziecko od urodzenia ma przechlapane, bo nie dość, że - sądząc po imieniu Elizabeth - matka już przyszłość mu planuje - być jak Elizabeth Taylor - czyli to, czego Rosatce się nie udało,- to biedna w rodzeństwie przyrodnim to się pogubi zupełnie, tym bardziej, że zanim dorośnie, to tatuś jeszcze cos zapewne dorobi:)))

 • Gość: sarna

  Oceniono 75 razy 53

  dalej ta celebrytka niczego nie rozumie, ...to ona wybrała starego lowelasa, w momencie , gdy Adamczyk nosił ją do tego bzykacza na rękach. ..ale Rosati pogardziła tą miłością wolnego faceta i wybrała jak zawsze w typie max kolonko, Weinstein, Żuławski, ...stare knury ...i niech nie opowiada, że śmigielski chciał z nią zaraz dziecko, zaszła na pewno nie pytając go o nic. I przestań Rosati epatowac nas swoją historią , tysiące kobiet zostaje same z dzieckiem , i bez grosza, bez mieszkania. A ty opływasz w luksusie i robisz sesje w gazecie .... aż wstyd, że w ogóle się skarzysz ! na co , na swoją głupotę od początku świata..

 • jego_eminencja

  Oceniono 57 razy 47

  trzeba bylo sprawfzic jego track record..., Smigielski to erotoman/seksoholik ciagle szukajacy nowych kobiet, dlaczego akurat teraz mialby sie ustatkowac, on juz ma 5 dzieci z trzema kobietami. No i samo poznanie sie bylo chore… Weronika byla jego pacjentka,... masowal jej stope a potem wsadzil palec w pochwe…, Codziennie nowe pacjentki które podrywa,

 • Gość: An

  Oceniono 41 razy 39

  To się nie mogło dobrze skończyć pani Nie ma co teraz się tłumaczyć w gazetach,które leżą w zakładach fryzjerskich. Pakowanie się w związek z facetem o takiej przeszłości świadczy tylko o bezmyslnisi i naiwności kobiety,której sie wydaje, że przy niej i dzięki niej się zmieni.

 • Gość: hhhhhhh

  Oceniono 47 razy 39

  gdybyś była dobrą aktorką to i ośmiu mężów by nie przeszkadzalo w karierze jak u twojej ukochanej Liz Taylor, czyż nie? więc nie biadol, bierz przykład ze swojej idolki

 • elenem

  Oceniono 60 razy 38

  Mamy rok 2018 ...kobiety sie zabezpieczają, jeśli nie chcą z kochankiem mieć dziecka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX