Melania Trump zmieniła kolor włosów! Twitter już oszalał, a internauci nie mają litości. "Kto to jest?"

Melania Trump przefarbowała włosy na jasny blond. Internauci sugerują, że Pierwsza Dama przez przypadek sięgnęła po tubkę z farbą swojego męża. Udana metamorfoza?

Odkąd Melania Trump zawitała do Białego Domu, budzi bardzo skrajne emocje. Każdy ruch Pierwszej Damy USA śledzony jest przez media na całym świecie. Chodzi zarówno o zachowanie Melanii, jej gesty, jak również i sam wygląd. Żona prezydenta Donalda Trumpa bardzo mocno dba więc o to, by zawsze prezentować się z gracją. Każda jej stylizacja jest bowiem głośno komentowana i rozkładana na czynniki pierwsze. Jednak tym razem śmiało możemy stwierdzić, iż Melania zaskoczyła i tym samym rozbawiła wszystkich. Pierwsza Dama przefarbowała swoje włosy na jasny blond. 

Zobacz wideo

Melania Trump jest blondynką - jak wygląda? 

Swoją metamorfozą Melania pochwaliła się, udzielając wywiadu dla stacji Fox News. Blond fryzura Pierwszej Damy w jednej chwili rozgrzała internautów do czerwoności, a Twitter już oszalał na punkcie nowego koloru włosów Melanii. Większość komentujących nie jest jednak zbyt pozytywnie nastawiona do tej zmiany. Jedni uważają, iż Melania chciała upodobnić się do swojego męża, drudzy natomiast prześmiewczo stwierdzili, że w blond włosach Pierwsza Dama USA bardzo przypomina mamę Stifflera z filmu “American Pie”.

Kto to jest?
Wygląda na to, że Melania przez przypadek sięgnęła po tubkę z farbą Donalda Trumpa.
Jestem pewien, że to mama Stifflera! - czytamy na Twitterze. 

Jak widać, internauci nie mają litości dla Melanii i jej nowej fryzury. Zgodzicie się z nimi? A może uważacie, że Pierwsza Dama w blondzie prezentuje się całkiem dobrze? 

 

DH