Helena Englert dopiero skończyła 18 lat, a już pozuje topless. Jej zdjęcia zobaczycie w kalendarzu. Zjawiskowa!

Dzięki roli w "Barwach szczęścia" Helena Englert zyskała ogromną popularność. Młoda aktorka coraz częściej kreuje się też na uwodzicielkę. Ostatnio opublikowała półnagie zdjęcia. Wygląda obłędnie.

Helena Englert jest córką Jana Englerta i Beaty Ścibiakówny. Od lat podąża tą samą drogą co jej znani rodzice. Niedawno upomnieli się o nią również producenci "Diagnozy", w której zagrała zresztą ze swoim ojcem.

Zobacz wideo

Szybko pojawiły się komentarze, że Helena wykorzystuje znane nazwisko i nie wymaga się od niej tak dużo, jak od zwykłych ludzi, którzy zapragnęli zostać aktorami. Kilka miesięcy temu aspirująca gwiazda wyjechała nawet do Hollywood, by podczas letnich kursów uczyć się zawodu w "fabryce snów".

Englert szybko zrozumiała, że jest skazana na sukces. Dziewczyna zadbała również o fanów, których przybywa jej każdego dnia. W mediach społecznościowych regularnie publikuje seksowne zdjęcia w bikini. Młoda aktorka wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Niedawno na jej instagramowym profilu pojawiły się niezwykle odważne fotografie przedstawiające kulisy sesji zdjęciowej do kalendarza ATM. Helena pozowała do nich topless.

Trzeba przyznać, że córka Jana Englerta prezentuje się niezwykle seksownie i wyrasta na prawdziwą gwiazdę. Ciekawe, czy jej rodzice są zadowoleni z takiej formy promocji.

AD

Więcej o: