Kate i William pokazali coroczną kartkę świąteczną. Na takie zdjęcie czekaliśmy! Charlotte wyrosła, ale spójrzcie na Louisa

Pałac Kensington pokazał właśnie świąteczną kartkę rodziny królewskiej. William i Kate pozują na niej wraz z dziećmi. To urocze!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się już wielkimi krokami. Z tej okazji zgodnie już z tradycją rodzina królewska wypuściła specjalne kartki świąteczne, na których umieszczane są wcześniej niepublikowane ich zdjęcia. W tym roku książę William oraz księżna Kate zapozowali do tej jakże wyjątkowej fotografii wraz ze swoimi dziećmi. To z pewnością piękny prezent dla fanów królewskiego rodu. 

Zobacz wideo

Księżna Kate i książę William wraz z dziećmi na świątecznej kartce

Świąteczna kartka rodziny księcia Williama to zdjęcie autorstwa Matta Porteousa. Na fotografii możemy zobaczyć całą rodzinę w komplecie. Co ciekawe, wszyscy mają na sobie dość swobodne ubrania, w jakich widujemy ich naprawdę rzadko. Naszą uwagę od razu przykuły oczywiście dzieci Kate i Williama, a zwłaszcza najmłodszy członek królewskiej rodziny, czyli książę Louis. To właśnie chłopca trzyma na rękach księżna Kate. Musimy przyznać, że jego mina jest naprawdę urocza, a my sami nie wiemy, kiedy on tak bardzo urósł. Tuż obok Kate siedzi oczywiście książę William, a za nim przepełniony radością George w kaloszach oraz jak zawsze słodka Charlotte. Ależ oni pięknie się razem prezentują. Wyglądają na szczęśliwą, kochającą się rodzinę.

Świąteczna kartka rodziny Kate i Williama została już opublikowana na oficjalnym profilu Pałacu Kensington na Instagramie. Internauci są wręcz oczarowani tą rodzinną fotografią. W komentarzach nie brakuje więc licznych słów zachwytu. 

Co za piękna rodzina! Perfekcyjne zdjęcie. 
Jesteście najsłodszą rodziną!
Świetny wybór. Wyglądacie jak normalna rodzina - piszą. 
 

Rzeczywiście, zdjęcie to jest niezwykle urocze. Wydaje nam się jednak, że całe show na fotografii skradł książę Louis. Zgodzicie się? 

DH