Popławska na okładce "Playboya" wygląda obłędnie, ale to zdjęcie z sesji jest jeszcze bardziej hot. "Ze smakiem, klasą i pazurem"

Aleksandra Popławska została gwiazdą najnowszego wydania magazynu "Playboy". W sieci pojawiło się niepublikowane w piśmie zdjęcie aktorki. Internauci są pod wrażeniem.

Aleksandra Popławska wzięła udział w zmysłowej sesji dla magazynu "Playboy". Okładka z 42-letnią aktorką w roli głównej już zrobiła furorę. Co więcej, gwiazda udzieliła również wywiadu, w którym zdradziła, iż nie wstydzi się swojego ciała i wręcz chętnie je eksponuje. Jak się okazuje, to jednak nie wszystko. Do sieci wyciekło właśnie inne zdjęcie aktorki, które nie ukazało się w magazynie. Również robi wrażenie. 

Zobacz wideo

Aleksandra Popławska rozebrała się w "Playboyu" - niepublikowane zdjęcie

Na zdjęciu Popławska pozuje w rozpiętej marynarce, która kusząco odsłania górną część jej ciała. Z pewnością fotografia ta rozpali zmysły wielu mężczyzn. Jeszcze więcej seksapilu całej fotografii dodaje fakt, iż gwiazda ma kompletnie nieułożone włosy. Wygląda to bardzo ponętnie! Swój zachwyt nad zmysłową sesją wyrazili również internauci. Pod wpisem aktorki na Instagramie nie brakuje licznych komplementów. 

Piękne. Ze smakiem, klasą i pazurem!
Super, zmysłowe zdjęcia. Bardzo kobiece i odważne.
Wow! Lecę do sklepu po gazetę. Boskie zdjęcie! - czytamy. 
 

Popławska w rozmowie z magazynem wyznała, iż na sesji czuła się bardzo swobodnie. To z pewnością, dlatego efekt jest tak powalający. Co również ciekawe, Popławska dołączyła do Federacji Naturystów Polskich. Możemy wnioskować więc, że nagość to dla aktorki coś zupełnie normalnego. 

Czy zmysłowa sesja Aleksandry Popławskiej przypadła Wam do gustu? Zobaczcie galerię, gdzie znajdziecie seksowne zdjęcie aktorki, które nie ukazało się w "Playboyu". Hot? 

Aktorka pojawiła się w styczniowym wydaniu magazynu ze względu na promocję filmu "Underdog". 

DH