Aleksandra Popławska rozebrała się w "Playboyu". Tak seksownej okładki nie widzieliśmy już dawno! Aktorka wyszła niesamowicie

Aleksandra Popławska pojawi się w "Playboyu". W szczerym wywiadzie opowiedziała, że nie ma problemów z nagością oraz jak rodziła się jej seksualność.

Aleksandra Popławska w tym roku skończyła 42 lata. Zdecydowała się rozebrać w magazynie dla panów i pojawi się na okładce "Playboya". Aktorka przyznała, że w ogóle nie ma problemów z nagością. A co więcej, należy do Federacji Naturystów Polskich. 

Zobacz wideo

Aleksandra Popławska w "Playboyu"

Sesja aktorki została opisana przez jej autorów jako "lekko perwersyjna". Popławska zaprezentowała się w niej od tej bardziej seksownej strony. Przyznała, że bardzo swobodnie czuła się podczas zdjęć, gdyż ekipa stworzyła jej odpowiednią atmosferę. 

Podczas sesji miałam niezwykle komfortową sytuację, stworzyliście mi świetne warunki. Mogłam pracować z dziewczynami, które znam i lubię - przyznała w wywiadzie, który pojawił się w magazynie. 

W rozmowie z Robertem Ziębińskim, czyli szefem polskiej edycji "Playboya", opowiedziała przede wszystkim o swoim podejściu do nagości. Jak się okazało, chodzenie bez ubrania jest dla niej bardzo naturalne i w ogólne nie czuje się skrępowana. Aktorka wytłumaczyła też, z czym jej się kojarzy. 

Kojarzy mi się z wolnością i swobodą, lubię spać nago, chodzić nago po domu czy ogrodzie, pływać w jeziorze i morzu. To sprawia mi ogromną przyjemność i relaksuje - wyznała.

Popławska dołączyła też do Federacji Naturystów Polskich. Dla jej członków "nagość to sposób życia w harmonii z naturą, powiązany z szacunkiem dla samego siebie i dla otoczenia". Gdy się spotykają w ośrodku i mogą chodzić bez ubrania, aktorka "czuje się jak w raju". 

Aleksandra Popławska o seksualności

W odkrywaniu kobiecości i seksualności najbardziej pomogły jej książki przesycone erotyzmem. Jej ulubionymi lekturami są m.in. „Dzieje grzechu” Stefana Żeromskiego, książki Anaïs Nin oraz markiz de Sade. 

Zainteresowanie seksualnością człowieka zaczęło się u mnie w momencie dojrzewania i budzenia się kobiecej świadomości. Seks i erotyka była wówczas tematem tabu, nie rozmawiano na ten temat w ogóle. Nie było internetu i Google niczego nie mógł mi podpowiedzieć, ale były książki, a ja wówczas dużo czytałam - zwierzyła się na łamach "Playboya". 

Jak wspomina, wiele książek było po francusku. Dzięki swojej miłości do takiej literatury nauczyła się tego języka. 

Aktorka pojawiła się w styczniowym wydaniu magazynu ze względu na promocję filmu "Underdog". Numer właśnie trafił do sprzedaży. Kupicie? 

AW

Więcej o:
Komentarze (55)
Aleksandra Popławska rozebrała się w "Playboyu". Tak seksownej okładki nie widzieliśmy już dawno! Aktorka wyszła niesamowicie
Zaloguj się
 • glos_z_ciemnosci

  Oceniono 57 razy 53

  ładna babka, ale fotoszop to aż się gotował przy obrabianiu... na okładce nie do poznania

 • xerathus

  Oceniono 19 razy 15

  Piękna kobieta, szkoda tylko że na okładce w ogóle nie przypomina siebie.

 • Gość: Diabeu

  Oceniono 17 razy 9

  To macie problem, jesli photoshop powoduje u was takie podniecenie. Kazdy glupi wie, ze to kreskowki a nie prawdziwe kobiety. Nawet na waszej fotce sa dwie, rozne osoba, lol

 • Gość: olka

  Oceniono 25 razy 9

  uważam,że piest piękną kobietą. Bardzo zmysłową i seksowną
  ale nie wulgarną

 • Gość: naturalesa

  Oceniono 12 razy 8

  zyskała by duzo wiecej, gdyby była pokazana naturalnie a nie narysowana przez grafika, równie dobrze można zachwycać się manekinami niestety

 • Gość: marta

  Oceniono 10 razy 6

  jest bardzo ladna kobieta.Bez wzgledu na fotoszop ,atrakcyjana

 • Gość: algore

  Oceniono 7 razy 5

  jestem na tak

 • Gość: ha

  Oceniono 11 razy 5

  dobra aktorka potrafi też zagrać seksowną kobietę, też bez wybitnych warunków,
  a żona skoczka narciarskiego wygląda jak goła wieśniara, nawet kiedy sobie wszystko zoperuje,
  bo jednak zawsze wszystko o walory wewnętrzne się rozbija

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX