Justyna Żyła będzie godzić w TV skłócone małżeństwa. Jej były mąż może się zdziwić! "Nie wiem, czy wie o programie"

Justyna Żyła dostała własny program. "Pierzemy brudy do czysta" to format, w którym celebrytka pomoże rozwiązać konflikty bohaterów. Jak na wieść o tym kontrowersyjnym show zareagował skoczek? Odpowiedź w naszym wideo.

Justyna Żyła szturmem wdarła się w kręgi polskiego show-biznesu. Wszyscy chyba pamiętamy jej publiczne rozstanie z (byłym już) mężem, Piotrem Żyłą. Eks partnerka skoczka publikując kolejne kontrowersyjne szczegóły dotyczące ich życia prywatnego, rozpętała prawdziwą medialną burzę.

Po głośnym rozstaniu Justyna Żyła miała na siebie wiele pomysłów. Zaczęła prowadzić kulinarnego vloga, wspominała także o książce o tej tematyce. Jak się jednak okazało, była żona reprezentanta Polski w skokach narciarskich ostatecznie poszła w telewizję.

Justyna Żyła dostała własny program

Justyna Żyła w telewizji Active Family poprowadzi własny program "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!". Już sam tytuł formatu wzbudził kontrowersje. W pewnym stopniu nawiązuje on w końcu do tego, co jeszcze nie tak dawno robiła w mediach sama celebrytka. Program ma na celu zachęcenie bohaterów do zwierzeń na temat swoich problemów, by następnie mogły zostać one wyjaśnione z drugą stroną sporu.

Jak na wieści o tym (jakże dyskusyjnym) show zareagował sam skoczek?

Justyna Żyła o relacjach z Piotrem

Nie wiem, czy wie o programie. Pewnie się dowie. Nie mam pojęcia, bo nie konsultuję z nim tego typu spraw. Każdy żyje swoim życiem. I tyle - mówiła w rozmowie z Plotkiem Żyła.

Jeden z ostatnich postów celebrytki na Instagramie sugerował, że między byłymi małżonkami dziś jest już naprawdę dobrze. Jednak jak się okazuje, "przyjaźń" to za duże słowo.

A jak Justyna Żyła reaguje na krytykę? Czy żałuje swojego wcześniejszego zachowania? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w powyższym wideo.

Monika Maszkiewicz

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>>

Więcej o:
Komentarze (35)
Justyna Żyła będzie godzić w TV skłócone małżeństwa. Jak zareagował na to skoczek? "Nie konsultuję z nim takich spraw"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  Jakby Piotr nie dawał tyle kasy na dzieci to by zmuszona była zejść ba ziemię i wziąść się do normalnej roboty.

 • Gość: Ola

  Oceniono 14 razy 8

  Widać że żyje za jego pieniądze. Jakby była uczciwa to z całego miesiąca zbierała by rachunki i na koniec miesiąca podzieliła by cała kwotę na 3 osoby. I z tych alimentów odciagnelaby kasę na tą kwotę co dotyczy dzieciaków a resztę z alimentów włożyła by dzieciakom na konto oszczędnościowe

 • Gość: gość

  Oceniono 16 razy 8

  nie pojmuję tematu,po co to komu?sama po wielkiej burzy............ona ma kogoś uczyc, jak życ?śmieszne, a nawet tragiczne.............

 • Gość: Gościu

  Oceniono 7 razy 5

  Celebrytka? Chyba se jaja robicie.😂

 • Gość: Z

  Oceniono 9 razy 3

  Tytul sugeruje ze raczej te brudy bedą wyciągali. W tym przypadku to idealna prowadząca z własnym doświadczeniem.

 • Gość: Donata

  Oceniono 8 razy 2

  Moja koleżanka miała dwoje dzieci. Mąż jej pracował. Doszło do rozwodu. Oczywiście koleżanka domagała się alimentów na siebie. Sędzina wprost jej powiedziała, że jest jeszcze na tyle młoda, że może znaleźć i podjąć pracę. Koleżanka miała wtedy ledwo przekroczoną 30-stkę.

 • pokon

  Oceniono 12 razy 2

  Żyła powinien pogonić tego wycierucha na ulicę.Tam jej miejsce. o ile ktoś jeszcze na nią poleci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX