Kossakowski nowym prowadzącym "Big Brothera"? Wojciechowska go namawia. "To może być świetna przygoda"

Odkąd Przemek Kossakowski zaczął spotykać się z Martyną Wojciechowską, jego kariera nabrała rozpędu. Jak dowiedział się "Fakt", podróżnik może poprowadzić nowego "Big Brothera". Z programem przed laty była związana jego obecna ukochana.

Po 10 latach od zakończenia emisji "Big Brothera", TVN doszedł do wniosku, że chce reaktywować show. Właśnie ruszyły castingi dla uczestników, którzy marzą o sławie. Pojawiły się też pierwsze nazwiska drugoligowych celebrytów, którzy mieliby dać się zamknąć w domu "wielkiego brata".

Zobacz wideo

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że propozycję udziału w programie dostała Isabel Marcinkiewicz, Dorota Goldmann, znana na Instagramie jako "Olfaktoriapl" oraz Rafalala. Plotkuje się również, że w show mogłaby pojawić się także Marta Linkiewicz.

Nie zapominajmy jednak, że "Big Brother" to również ogromna machina promocyjna. Przed laty Martyna Wojciechowska rozpoczęła swoją medialną karierę od bycia prowadzącą kontrowersyjnego show. Dziś wśród ewentualnych kandydatów na to stanowisko wymienia się m.in. etatową gwiazdę TVN, Agnieszkę Woźniak-Starak.

Przemek Kossakowski pójdzie śladem Martyny Wojciechowskiej?

Jednak jak dowiedział się "Fakt", TVN złożył propozycję Przemkowi Kossakowskiemu. Stacja szuka kandydata, który ma silną osobowość i jest lubiany przez widzów. Podróżnik jest naturalnym kandydatem.

Przemkowi zaoferowano poprowadzenie "Big Brothera". Jest ciepłym i naturalnym facetem i producenci są przekonani, że widzowie go pokochają - powiedział informator tabloidu.

Według gazety Martyna Wojciechowska namawia swojego partnera do sprawdzenia się w nowej roli. Wierzy, że jej ukochany poradzi sobie z nowym wyzwaniem.

Mówi Przemkowi, że to może być świetna przygoda. Sama prowadziła pierwsze trzy edycje "Big Brothera" kilkanaście lat temu i bardzo dobrze to wspomina - dodał rozmówca "Faktu".

Przypomnijmy, że nowa edycja "Big Brothera" trafi na antenę TVN7 wiosną 2019 roku.

AD