Książę Harry stracił cierpliwość! Jest sfrustrowany atakami mediów na księżną Meghan. "Czuje presję wiszącą nad ich małżeństwem"

Meghan Markle ma ostatnio wyjątkowo złą prasę. Jak się okazuje, zamieszanie wokół księżnej jest wyjątkowo dotkliwe dla jej męża.

Dawno o żadnym członku rodziny królewskiej nie było tak głośno, jak o księżnej Meghan. Początkowo zamieszanie wokół 37-latki wywołała jej przeszłość - aktorka jest rozwódką. Teraz liczba tematów znacznie powiększyła się.

Zobacz wideo

Kontrowersje wokół Meghan Markle

Od bajecznego ślubu z księciem Harrym media na całym świecie niemal codziennie donoszą o kolejnych szczegółach z życia Meghan Markle. W ostatnim czasie księżna Sussex nie może cieszyć się jednak szczególnie dobrą prasą. Do zarzutów o regularne łamanie królewskiej etykiety dołączyły przypuszczenia, jakoby to właśnie Meghan skłóciła swojego męża z księciem Williamem. Wcześniej mówiono też o jej chłodnych stosunkach z księżną Kate.

Jak się okazuje, cała ta sytuacja jest szczególnie trudna dla małżonka księżnej Meghan - księcia Harry'ego. Jak donosi informator amerykańskiego tygodnika "Us Weekly", 34-latek czuje się bezradny wobec zamieszania wokół jego żony.

On czuje presję wiszącą nad ich małżeństwem. Jest bardzo sfrustrowany tym, że niewiele można zrobić. Próbuje trzymać ją z dala od wszystkiego, co negatywne, ale to nie jest łatwe - czytamy w tabloidzie.

Harry boi się również tego, że media uwzięły się na jego wybrankę, tak jak przed laty na księżną Dianę. Też widzicie to podobieństwo? Pierwsza żona księcia Karola faktycznie była regularnie atakowana przez dziennikarzy, ale cieszyła się za to bardzo dużą sympatią wśród poddanych. Póki co nie zapowiada się jednak na to, żeby księżna Meghan miała zostać "królową ludzkich serc".